Ik was door Center Parcs uitgenodigd een weekend naar Frankrijk te komen in hun prachtige park Le Lac d’Ailette. Een bijzonder park gelegen aan een groot meer in de Champagne streek. Het leek me leuk dit weekend eens vast te leggen in de vorm van een vlog. Ik ben er nog niet heel handig in, maar jullie nemen zeker een kijkje in mijn super leuke weekend! Meer informatie over het park vind je hier. Vergeet je natuurlijk niet te abonneren op mijn kanaal!
9 reacties
Manon
31 mei 2016 at 15:13Wat heerlijk dat je daar naartoe bent gegaan. Lijkt me wel leuk om eens naar Center Parcs te gaan in een ander land.
Rachel Kromdijk
31 mei 2016 at 15:21Wat heerlijk dat je daar naartoe bent geweest! ik wil er ook weleens heen!
Lindsey Beljaars
31 mei 2016 at 15:32Oh wat super leuk! Heerlijk dat je daar naartoe mocht.
Jantine
31 mei 2016 at 15:57Wat staat een bril je goed zeg! Heb je die vaker op? Leuk om zo met je mee te kijken :) ziet eruit als een heerlijk weekend.
Aranka
31 mei 2016 at 19:09Ik heb hem haast nooit op, ik heb best slechte ogen en dan vind ik mijn lenzen prettiger dragen omdat ik dan alles kan zien. Als ik naast mijn glazen opzij of naar beneden kijk zie ik vrij weinig, haha.
chucky1012
31 mei 2016 at 19:08Het ziet prachtige uit en leuk dat je een vlog had gemaakt van zo een super gezellig weekend ;-)
Kim
1 juni 2016 at 00:01Ah zo leuk. We gingen vroeger altijd met het gezin naar center pars en ga er nu nog steeds vaak een dagje zwemmen. Lijkt wel alsof de parken in het buitenland wel leuker zijn..
Rosanne
1 juni 2016 at 07:39Jeeeej, leuk! France! <3
Mieke | Mieksmind
1 juni 2016 at 16:00Wat heerlijk! gaaf dat je daar heen mocht met een vriendin, even een lekker weekend ontspannen