De Vitamine E lijn van The Body Shop is altijd al erg geliefd geweest. Daarom is het geen gekke zet van TBS om met twee nieuwe producten te komen. Een heerlijk overnight serum en een sorbet dagcrème. Beide producten heb ik in combinatie met elkaar een tijd getest en geef vandaag mijn mening over de producten!
De Vitamine E lijn van The Body Shop is er om de huid goed te hydrateren op een niet te intensieve manier. Heb je geen probleemhuid maar wil je het wel goed verzorgen, dan is deze lijn zeker iets voor jou! Zelf heb ik al heel wat producten uit deze lijn gehad en ben er elke keer weer enthousiast over, ben benieuwd wat het deze keer met mijn huid doet.
The Body Shop Vitamine E Overnight Serum-in-Oil – € 19,-
Dit is een serum – of moet ik eigenlijk olie zeggen? – dat je voor het slapen gaan gebruikt onder je reguliere nachtverzorging. Het is een intensief serum dat de huid ’s nachts goed verzorgt. In 8 uur tijd moet het je huid er weer uitzien alsof je een geweldige nachtrust hebt gehad, lekker fris en fruitig dus. Daarnaast hydrateert hij de huid gedurende de nacht ook nog eens intensief. Je kunt hem trouwens op verschillende manieren gebruiken. De meest gebruikelijke manier is hem onder je nachtverzorging aan te brengen, maar je kan hem daar ook mee mengen of plaatselijk op de plekken aanbrengen waar je meer verzorging wilt hebben.
De ingrediënten van de serum-in-oil zien er prima uit! Er zitten verzachtende en hydraterende stoffen in en natuurlijk heel veel soorten olie zoals tarwekiemolie – vandaag natuurlijk het plaatje aan de voorkant – amandelolie, zonnebloemolie, jojobaolie en nog veel meer. Je hoeft dus niet bang te zijn dat je huid iets te kort komt qua verzorging.
Het serum zit in een handig pipetje waarmee je het handig op de rug van je hand kan aanbrengen. Het serum is erg dun en rijk dus je hebt echt maar een klein beetje nodig. Het serum voelt echt als een olie aan en is daarom erg vettig. Zelf ben ik daar toch niet zo een fan van, maar gelukkig is het voor de nacht want als ik het voor overdag zou moeten gebruiken zou ik het skippen omdat het echt erg vet is. Daarom gebruik ik het ook niet voor het slapen gaan maar ruime tijd daarvoor. Als ik de volgende dag wakker wordt ziet mijn huid er stralend uit en goed gehydrateert. Van het vette gevoel is niks meer te merken, dat vind ik ook erg prettig. Ik ben echt van het serum onder de indruk, zolang je hem maar een ruime tijd voor het slapen gaat gebruiken!
Vitamine E Aqua Boost Sorbet – € 19,-
Dan hebben we de nieuwste lancering van de Vitamine E lijn, de aqua boost sorbet! Sorbets zijn deze zomer nieuw bij The Body Shop en ze konden het niet laten een heerlijke dagcrème in de vorm van een sorbet te stoppen. Deze sorbet is helaas niet eetbaar, maar wel heel goed voor je huid, want hij geeft je een echte hydratatie boost!
De Vitamine E Aqua Boost is geschikt voor alle huidtypen wat het echt een heerlijk product voor iedereen maakt. Ik heb een vette huid en vind hem erg fijn in gebruik. Maar ik denk dat mensen met een droge huid hem ook erg fijn gaan vinden. Aan de structuur van de dagcrème moet je eerst wel even wennen, maar als je daarna het eindresultaat voelt wil je niet anders meer. Hij heeft trouwens ook een matterende werking en maakt gebruik van de Aqua Sphere technologie. Dit betekend dat er allemaal microscopisch kleine deeltjes in zitten die honderd keer hun eigen gewicht aan vocht kunnen dragen.
De ingrediëntenlijst. Er zitten vrij veel siliconen in en dat voel je ook echt terug in de crème. Persoonlijk heb ik daar niet veel last van, maar er zijn genoeg mensen die dat liever vermijden. Verder zit er sheabutter en jojobaolie in om de huid extra te hydrateren en verzorgen.
De crème is lekker bounchy en voelt een beetje als slagroom. Het is echt een potje vol met siliconen en zo voelt het ook aan op het gezicht. Ik moest wel even wennen aan dat gevoel maar als je de crème eenmaal goed over de huid hebt uitgesmeerd trekt het ontzettend snel in en daarna heb je echt een heerlijk glad en zacht gezicht dat echt goed gehydrateerd is!
Het product vind ik alleen niet echt heel erg zuinig in gebruik. Je pakt vaak al een wat grotere dot uit de verpakking dan nodig is en dat smeer je dan toch maar op je gezicht. Gelukkig trekt het product snel in en hoef je niet het overtollige weg te halen. Ik ben heel enthousiast over deze crème. Hij trekt snel in, maakt de huid heerlijk zacht en voelt heel fris aan op het gezicht. Wel moet je tegen het siliconen gevoel kunnen of aan wennen. Maar gelukkig voel je daar niets meer van terug als hij binnen een paar minuten in de huid is getrokken.
Aan beide producten moest ik erg wennen in het begin. Het serum is echt behoorlijk vettig op het gezicht als je hem aanbrengt en de sorbet crème bevat heel veel siliconen. Maar omdat ik ze persee wilde testen kwam ik er ook achter dat ze echt een hele fijne werking na afloop hebben en dat is me meer waard! Daarom ben ik enthousiast over deze producten en de sorbet crème gaat zeker mee op vakantie! De producten zijn natuurlijk te koop bij The Body Shop.
Deze producten heb ik ontvangen ter review
❤
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
26 reacties
Lotte
7 juli 2014 at 06:37Ik ben echt gek op de vitamine E lijn van The Body Shop! Het serum wil ik heel graag proberen, die lijkt me ontzettend fijn. De sorbet ook omdat ‘ie zo luchtig is, maar ik hou dan weer niet van dat siliconen gevoel.
Laura
7 juli 2014 at 06:56Zelf heb ik de face-mist uit deze lijn maar het serum zou ik ook erg graag willen gebruiken! Lijkt me erg fijn, zeker ook omdat ik nog geen serum gebruik.
Dorine
7 juli 2014 at 07:25Deze lijn lijkt me zo fijn, ik wil er echt nog graag iets van proberen!
ceetje78
7 juli 2014 at 07:29Als mij Dr van der Hoog serum op is wil ik deze van TBS gaan proberen. Hoor er veel goeds over.
MySimplySpecial
7 juli 2014 at 07:36Ik heb deze lijn een paar jaar terug veel gebruikt. Ik ben wel benieuwd of ik die sorbet fijn zou vinden.
lucindainwonderland
7 juli 2014 at 07:46De Sorbet creme heb ik ook en ben er helemaal weg van, de structuur is inderdaad wel even wennen. xxx
Yvonne
7 juli 2014 at 08:11Ik ben dol op de geur van die lijn. Ik vind dat siliconengevoel nooit zo erg. Siliconen zijn bovendien uitstekend in het vasthouden van vocht in de huid. En nee, ze verstikken huid en haar niet, zoals velen nog steeds denken. Daar zijn die moleculen te groot voor. Check de sites van huid-/cosmeticaspecialisten Paula Begoun en Jetske Ultee maar eens. :-)
Jasmijn
7 juli 2014 at 09:07Lijken me erg fijne producten! Vooral het serum :)
mywickedweirdlife
7 juli 2014 at 10:16over beide producten al veel goeds gehoord ik wil ze nog steeds proberen!
Meike
7 juli 2014 at 10:20Ik ben niet weg van siliconen op je huid, maar als het resultaat goed is heb ik het er wel voor over. Ze zijn in ieder geval niet schadelijk voor je huid. Het lijkt me een erg fijne lijn, ik wil hem graag eens proberen!
Elsbet | La Vie Pure
7 juli 2014 at 10:31De face mist is ook enorm fijn!
Denise
7 juli 2014 at 10:31Aah ik ben zo benieuwd naar het serum! Mijn serum van Orgins is helaas op en nu is het tijd voor een vervanger! <3
WOMANOUK
7 juli 2014 at 10:44Ik vind het serum van the body shop ook heeeel fijn! Heb ‘m een tijdje geleden alleen laten vallen dus nu is de helft er wel uit.. Zonde zonde.
femketje
7 juli 2014 at 11:46oeh ze klinken nice :D en de prijs valt ook best mee!
Shaz
7 juli 2014 at 12:06Ik heb zelf geen goede ervaringen met de gezichtsproducten van TBS dus deze skip ik liever.
chucky1012
7 juli 2014 at 12:22Dat ziet er goed uit en het klinkt super…..
Ik ken het niet en zal het snel eens gaan kopen,
Fijne dag Xoxo
Laura Like
7 juli 2014 at 12:43Ik vind de vitamine e lijn heel fijn van TBS. De dagcrème zou ik niet zo snel proberen vanwege de siliconen maar het serum lijkt me wel fijn.
Jessica
7 juli 2014 at 15:04Ah dit is zo’n fijne lijn van The Body Shop! Ga zeker eens kijken naar deze producten, vooral het serum ben ik erg benieuwd naar.
Kaylani
7 juli 2014 at 15:24Dat serum doet echt wonderen haha!
Romy
7 juli 2014 at 16:05Oeh, dat klinkt heel erg fijn!
justjaxelle
7 juli 2014 at 18:49klinkt super!
charile
7 juli 2014 at 18:57Ik ben gek op deze lijn van the body shop, het serum verricht wonderen; mijn huid wordt mega zacht na het douchen! De crème heb ik nog niet getest, maar ik denk dat ik die ook maar laat liggen; hij trekt m’n aandacht niet echt :)
Manon Antonia Boerakker
7 juli 2014 at 19:15Ben echt benieuwd naar deze producten
Esther
7 juli 2014 at 22:12Deze producten zijn tè lekker! Ik heb een gecombineerde huid en vind juist dat het nachtserum niet vettig aanvoelt en zelfs redelijk snel intrekt. De sorbet…I Love it!!!
Julie
8 juli 2014 at 11:50Ik heb beide producten ook en ik ben ook echt fan! Het serum is prettig en geeft je huid echt een boost. De crème is zo luchtig en trekt snel in! Ik vind hem ook echt een fris gevoel geven, erg fijn! :-)
DreamerKirsten
9 juli 2014 at 14:45Hier ben ik ook benieuwd naar! ^^