The Body Shop is lekker bezig, ze zijn een beetje bezig al hun producten een nieuw jasje te geven. Jullie zijn vast al bekend met de Colour Crush lipsticks en oogschaduws. Goed nieuws, want vanaf deze week breid The Body Shop het Colour Crush assortiment uit met 24 nieuwe kleuren nagellak! Ik testte er een paar uit en ik vind ze echt heel erg leuk!
De totale collectie Colour Crush nagellak bestaat uit 24 verschillende kleuren die geïnspireerd zijn op de natuur. Voor zover ik het weet zijn het allemaal effen kleuren zonder shimmers of dergelijke. De kleuren vind ik goed gekozen maar ze zijn wel erg veilig. Wil je dus iets meer knallen dan kan dat niet echt met deze lakken, maar wellicht kan een leuke topcoat ze opfleuren!
The Body Shop staat natuurlijk voor vrolijke kleuren maar vooral eerlijke ingrediënten, die vind je dan ook terug in deze nagellak. De ingrediënten zijn volledig vegetarisch en worden niet getest op dieren. Ook zitten er geen agressieve chemicaliën in zoals de veel genoemde formaldehyde, formaldehyde-hars en kamfer. Deze eerlijke formule is ook nog eens verrijkt met het Community Fair Trade marula-olie die je nagels verzorgt een mooie glanzende finish geeft die snel droogt.
De lakken hebben allemaal een hele fijne structuur en lakken erg fijn. Ze hebben niet een heel dun kwastje maar ook geen extreem brede, eigenlijk precies goed. Hij is plat en heeft een rechte onderkant. Ik vind hem erg fijn lakken en precies, daar kunnen veel merken nog iets van leren! De inhoud van de flesjes is 6.8 ml wat een prima inhoud is, daar kan je zeker een tijdje mee voort. Elke swatch hieronder bevat trouwens 2 laagjes.
Rosy Cheeks, een lieve zachte roze kleur die iedereen vrolijk maakt. Het is een subtiele roze kleur wat hem juist zo mooi maakt.
Crème Menthe, weten jullie nog een paar jaar geleden dat een mintgroene lak zo een hype was? TBS heeft nu ook een prachtige in zijn assortiment!
Le Vert The Body Shop, inderdaad het echte groene van TBS! Een hele mooie kleur voor het najaar.
Fraise Aphrodisiaque, ik weet niet echt wat ik van deze kleur moet vinden, is hij nou rood of oranje. Het is in ieder geval een unieke en klassieke mix!
De houdbaarheid van de nagellak is prima, ik heb hem 3 dagen opgehad en begon hier en daar een beetje te chippen. Geen bijzondere verrassingen dus. Maar als mijn nagellak begint te chippen wil ik hem wel weer graag verwijderen, dat kan nu heel gemakkelijk en zonder zorgen met deze Sweet Almond Oil Nail Varnish Remover. Een nagellak remover met een 4-in-1 verzorging. Want deze nagellak remover bevat geen aceton, maar wel verzorgende ingredienten zoals amandelolie, sojaolie en suikerrietextract. Deze ingredienten verzorgen je nagels en verzachten de nagelriemen. En het beste is dat het de huid en de nagels niet uitdroogt!
De nagellakremover heeft een typische nagellakremover geur, behalve als je hem gebruikt dan heeft hij een hele subtiele lekkere geur, ik kan de geur niet echt omschrijven. Hij verwijderd gemakkelijk de nagellak en droogt mijn huid en nagel niet uit, geweldig! Wel hou je een klein beetje vettige vingers over, maar dat heb ik liever dan wit uitgeslagen nagels en vingers!
Ik vind het een hele leuke toevoeging aan het The Body Shop assortiment en de nagellak remover is echt heel erg fijn. De lakjes hebben een fijne prijs van € 6,- per stuk en de nagellakremover van 100 kost € 8,50 wat ik een hele hoop geld vind voor een nagellakremover in een vrij kleine verpakking. Maar hij is wel veel beter dan een basic nagellakremover, maar of ik er het prijsverschil voor over heb weet ik niet. De nieuwe nagelproducten van The Body Shop zijn vanaf deze week te koop!
Deze producten heb ik ontvangen ter review
❤
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
32 reacties
Denise
23 september 2014 at 15:01Wat een prachtige nagellak, een super mooie kleur! Mooi assortiment van TBS!
Jewel-Nails.nl
23 september 2014 at 15:27Oh wat een mooie kleuren, vooral die eerste twee!
dailycupofblablabla
23 september 2014 at 15:35Sweet colours! Heel mooi al die kleurtjes. Persoonlijk wijk ik bijna nooit af van Essence nagellak, deze blijft lang zitten bij mij én is een koopje, maar zie hier wel wat kleurtjes die ik wil.
Mariska
23 september 2014 at 15:40De nagellak remover klinkt mij wel fijn in de oren moet ik zeggen, ben erg benieuwd! leuk dat ze nu ook nagellak verkopen :)
Hester
23 september 2014 at 15:43Wauw, wat heb je prachtige lange nagels! De kleuren vind ik eigenlijk ook heel erg mooi en uniek. Leuk dat ze nu ook nagellak verkopen!
Manon
23 september 2014 at 16:00Wat een mooie kleuren!!
Beautycurls
23 september 2014 at 16:05Wat leuk dat The Body Shop nu ook nagellak verkoopt. Mooie kleurtjes hebben ze aan hun assortiment toegevoegd.
elegantic
23 september 2014 at 16:18Wat een leuke lakjes, die remover lijkt me ook erg fijn!
TodaysLovely
23 september 2014 at 16:23ik zou bijna zeggen dat het gelnagellak is!
Beautyjuf
23 september 2014 at 16:24Oeh la la, wat een prachtige kleuren nagellak! Leuk dat The Body Shop deze gaat verkopen. En, dan maar liefst meteen 24 stuks. Genoeg keuze :-) Wat kun jij trouwens mooi je nagels lakken. Daar ben ik jaloers op!
Tessa
23 september 2014 at 16:57Oelalalaalaa! Nice!
Miranda
23 september 2014 at 17:14Wat een mooie kleuren nagellak. En wat heb je mooie nagels en mooi gelakt! De nagellak remover klinkt ook erg fijn, maar inderdaad de prijs.. Maar de lakken vind ik wel erg interessant.
Maaike
23 september 2014 at 17:22De eerste kleur is mooooi! <3
MySimplySpecial
23 september 2014 at 17:50Rosy Cheeks vind ik wel een hele mooie kleur!
Elsbet | La Vie Pure
23 september 2014 at 17:53Wow, ze zijn verrassend mooi!
Linda / Oh My Beauty
23 september 2014 at 18:08Oei, mooie kleurtjes!
Dionne Knooren
23 september 2014 at 18:30Wat een leuke lakjes!
Mjay
23 september 2014 at 18:46Wat een mooie frisse kleurtjes! En de prijs valt ook echt goed mee!
femketje
23 september 2014 at 18:48awesome kleuren :D
chucky1012
23 september 2014 at 19:25Dat zijn zulke mooie kleuren nagellak ;-)
mellavieee
23 september 2014 at 19:43Oh wat een fijne lakjes! Ik ben wel benieuwd naar Le Vert TBS omdat dit een heel apart kleurtje is :)
Amy
23 september 2014 at 20:21Die mint groene is sowieso mijn favoriet!
Yvonne
23 september 2014 at 20:22Toen ik in 2000 bij The Body Shop begon te werken hadden ze ook nagellak. Dat hadden ze later uit het assortiment gehaald. Tot nu dus. Werd tijd! ;-) Ziet er goed uit!
Kelly Ooms
23 september 2014 at 21:07Wat een super mooie tinten! De donker groene kleur vind ik prachtig!
Emmy
23 september 2014 at 21:28Die eerste ziet er leuk uit, mooi kleurtje!
Kaylani
23 september 2014 at 22:13Wauw, prachtige lakken! En die prijs valt ook nog reuze mee :)
Olga
24 september 2014 at 06:38Jij hebt hele mooie handen…. Daardoor zijn de swatches telkens super
Danielle Springer
24 september 2014 at 09:07Vooral de groene vind ik erg mooi.
lonneke
24 september 2014 at 11:38wat maak je toch prachtige fotos girl!
Die donker groene vind ik echt heel mooi herfstig.
Liefs Lonneke
beautyforgirls
24 september 2014 at 12:06Mooie kleurtjes.
Liefs, xxx
Laura
24 september 2014 at 16:06Wat een geweldige lakken! Ik zag de Crème Menthe eerder al voorbij komen bij PinkyPolish, maar jij hebt me overtuigd, deze moet ik ook hebben! Die donkere vind ik ook geweldig!
Patricia
24 september 2014 at 22:46Zou je een keer een filmpje willen maken over hoe je, je nagels zo mooi en perfect lakt? Misschien wat tips en tricks.. Ik bak er namelijk niks van..
Mooi lakjes :)