Mode en interieur komen samen in de collectie – dat is hoe Søstrene Grene zich deze collectie voorstelt. De collectie bestaat onder andere uit prachtige fluwelen schoenen, mooie notitieboekjes en geheel nieuwe meubels en interieur items. Alles is zorgvuldig gebalanceerd in lijn met de visie van de zussen over het komende seizoen.
Søstrene Grene lanceert een nieuwe collectie in al hun winkels op donderdag 13 december. De collectie vertegenwoordigt de kijk van de zussen op de komende lente trends op het gebied van huis en interieur, accessoires en schrijfwaren. De producten komen precies op tijd voor een plekje onder de kerstboom.
De collectie is verdeeld in drie overkoepelende categorieën: huis en interieur, accessoires en schrijfwaren. De nieuwe notitieboekjes zijn gemaakt van dik kwaliteitspapier, hebben een prachtige kaft en zijn extra dik dankzij de vele pagina’s. Sommige notitieboekjes hebben zelf gouden details en magnetische sluitingen. Wat betreft de accessoires: de retro items maken een comeback, daarom bevat de collectie decoratief fluweel en glitter items voor zowel uw voeten als uw haar. Een nieuwe lounge stoel met wollen kussen is speciaal gecreëerd voor deze collectie, de organische en speelse vormen geven een voorproefje van de vele ontspannen uren. Kijken jullie mee naar de items?
Super veel leuke notieboekjes en kantoorartikelen vinden we terug in deze collectie, lekker om het jaar fris mee te beginnen.
Hoe tof zijn deze lampen? Het is dat ze niet echt in ons interieur passen, anders had ik het wel geweten!
Deze schaaltjes zijn toch super gaaf?
Deze spiegel moet ik hebben! Ben alleen erg benieuwd hoe groot (of juist klein) hij in het echt is.
Love deze kaarsenhouders!
Deze pastel tafeltjes zijn ook super leuk, ideaal voor de lente (of ook leuk buiten, al zal het daar niet voor bedoeld zijn).
Deze stoel is ook te koop en vind hem echt heel erg leuk, simpel maar uniek!
En dan nog de mode collectie met schoentjes en accessoires, ik moet eerlijk toegeven dat het niet helemaal mijn ding is, maar voor kinderen is het natuurlijk wel erg schattig.
De Søstrene Grene voorjaarscollectie voor 2019 is vanaf 13 december te koop bij de Søstrene Grene filialen. Wat vinden jullie van de nieuwe items? Ik ga binnenkort zeker weer even in de winkel snuffelen (eigenlijk is dat altijd vaste prik, ik hou van de Søstrene Grene).
4 reacties
Mooie woonaccessoires in pastelteinten ??
Nog even dan hangt ook de voorjaarskleding in de winkels ….
leuke dingen weer!! het past dan wel niet helemaal in mijn interieur maar voor de meiden hun kamers is het super leuk :D
Wat een heerlijke kleuren, vooral dat oudroze! Die spiegel vind ik ook zo tof. En die pastel tafeltjes aaahh. Ik moest wel lachen om die kapsels onderaan :’)
Die lampen vind ik ook erg mooi ja! Zag al soortgelijke laatst ergens op een andere website van een ander merk.