Nieuwe merken bij Douglas: The Ordinary, Mario Badescu en meer!

The Ordinary Douglas

Ik vind de Douglas altijd een heerlijke winkel om te snuffelen en nieuwe make-up en skincare producten uit te testen. De keten ontwikkeld zich de afgelopen tijd super goed en er komen steeds meer nieuwe en mooie merken bij. Vandaag kreeg ik een persbericht dat er heel wat nieuwe populaire merken bij komen zoals The Ordinary, Mario Badescu en meer!

The Ordinary Douglas

Volgen jullie mij al op Instagram?

The Ordinary

The Ordinary is een bescheiden en eerlijk merk dat voor elke zorg of wens een aanpak biedt met diverse producten, zoals serums en oliën. Het merk staat bekend om het gebruik van pure, natuurlijke ingrediënten, een hoge kwaliteit én een betaalbare prijs.

Ik heb echt al mega veel goede verhalen over dit merk gehoord maar eigenlijk nog nooit wat geprobeerd. Tijd om daar verandering in te brengen en eens te gaan kijken bij de Douglas. Je shopt het merk hier.

Automatische concepten

Sand & Sky

Een vakantie voor je huid! Sand & Sky is ontwikkeld om de wereld bekend te laten maken met het beste van Australische schoonheid! Het is het geheim voor een moeiteloos prachtige huid. De basis van de producten wordt gevormd door de krachtige botanische ingrediënten die uniek zijn voor Australië, zoals: roze klei, Kakadu pruim en Vingerlimoen. Sand & Sky biedt eenvoudig te gebruiken producten en probleemloze routines die snel zichtbaar resultaat opleveren.

Ik kende het merk niet, maar het klinkt wel heel erg lekker! Je vind het hier online.

Automatische concepten

Mario Badescu

Voor Mario Badescu zijn schoonheid en huidverzorging onmiskenbaar met elkaar verbonden. Hij begrijpt dat elke huid anders is en heeft daarom een lijn van zelfgemaakte producten ontworpen die passen bij de individuele huidtypen en -behoeften van zijn klanten. De huidverzorgingslijn bevat producten op basis van kalmerende, plantaardige, natuurlijke ingrediënten en extracten van vers fruit voor een eenvoudige, zachte en efficiënte huidverzorging.

Zelf kende ik het merk Mario Badescu al en ben ook erg groot fan van dit merk. Ik heb meerdere producten gebruikt en vond het echt heel erg fijn. De drying lotion gebruik ik nog steeds heel erg vaak en zou zo de Cucumber Lotion weer aanschaffen. Het fijne is ook dat het helemaal niet zo duur is. Je vind alle producten hier.

Automatische concepten

Skyn ICELAND

Wist je dat stress de huid kan aantasten? Skyn ICELAND biedt oplossingen voor een door stress aangetaste huid. Het merk biedt veel bijzondere sheetmasks en crèmes op basis van puur gletsjerwater, algen en antioxidanten die de huid revitaliseren en weer laten stralen. De producten zijn diervriendelijk en 100% vegan.

Van dit merk heb ik wel eens dingen ontvangen maar heb het eigenlijk nog nooit gebruikt. Het schijnt erg goed te zijn dus misschien moet ik het er toch maar eens bijpakken. Je vind alle producten hier.

Automatische concepten

Kora Organics

Maak kennis met Kora Organics! Het merk is opgericht door model Miranda Kerr en biedt een selectie van biologische en natuurlijke producten die de huid ontgiften, voeden en revitaliseren. Het merk is veganistisch en cruelty free gecertificeerd. Bovendien vindt u op de achterkant van elk product een positief woord ter inspiratie.

Ik denk dat iedereen Miranda Kerr wel kent, maar ik wist niet dat ze een eigen skincare merk had. Ik ben in ieder geval erg benieuwd geworden. Je shopt hier Kora Organics.

Automatische concepten

Patchology

Of je nu maar 5 minuten heeft, of juist lekker de tijd wilt nemen, de producten van Patchology passen altijd in jouw schema. Het merk begon met het ontwikkelen van innovatieve patches voor de medische wereld. Deze kennis vertaalden ze naar cosmetica in het ontwerpen van hoogwaardige sheetmasks voor gezicht, ogen, lippen, handen en voeten.

Sheetmasks zijn helemaal hot op dit moment (ben er zelf niet echt fan van) maar misschien moet ik het toch eens vaker proberen. Patchology is hier te koop.

Ik ben in ieder geval heel erg benieuwd naar The Ordinary en Mario Badescu. De producten komen als het goed is ook in de winkels te liggen, maar ik weet niet precies in welke winkels, dat zou je moeten navragen aan een medewerker. Waar zijn jullie benieuwd naar?

Dit vind je misschien ook leuk

15 reacties

  • Reply
    chucky1012
    27 februari 2019 at 19:40

    Naar de beautyproducten van het eerste en derde beauty merk ben ik zeer benieuwd omdat het zo goed betaalbaar is ??
    Ik ga weer even inde webshop kijken van de parfumerie shop…..

  • Reply
    Sofie
    27 februari 2019 at 20:33

    Ik liep vandaag bij de Douglas in Utrecht en daar staat The Ordinary al helemaal compleet op een schap! Zag er onwijs goed uit. Inderdaad fijne producten.

    • Reply
      Sarah
      28 februari 2019 at 16:53

      welke douglas is dit? :)

      • Reply
        Sofie
        28 februari 2019 at 23:01

        Vredenburg!

  • Reply
    rachel
    28 februari 2019 at 09:35

    kora ken ik al wel de rest nog niet maar lijken wel fijne producten

  • Reply
    Kelly
    28 februari 2019 at 10:20

    Oeh ik ben erg benieuwd naar The Ordinary!

  • Reply
    Anna
    28 februari 2019 at 10:36

    Na het lezen van dit artikel, direct de Mario Badescu Facial Spray besteld! Wel jammer dat sommige producten van o.a. the ordinary zo snel uitverkocht waren…. Nog even geduld hebben dus !

  • Reply
    Mariska
    28 februari 2019 at 12:49

    Over The Ordinary heb ik ook al veel goede verhalen gehoord trouwens, nog nooit iets van geprobeerd.

  • Reply
    Marjolein
    28 februari 2019 at 13:09

    Ik ben benieuwd naar de producten van The Ordinary!

  • Reply
    Bianca
    28 februari 2019 at 17:17

    Echt super tof al deze nieuwe merken, ben al wat aan het testen van The Ordinary en Patchology x

  • Reply
    Esther
    28 februari 2019 at 21:29

    Hi Aranka,

    Toevallig bij de Douglas op de Lijnbaan in Rotterdam al een mooi schap met deze merken gezien. Heb meteen de facial sprays met Aloe Vera/Rozenwater en Aloe Vera/komkommer/groene thee meegenomen om uit te proberen.

  • Reply
    Daphne
    1 maart 2019 at 10:02

    Oh wat een goed nieuws zeg. The ordinary ken ik al (zeer tevreden over!) maar moest deze steeds uit Engeland bestellen. Ik ben zeer benieuwd naar de facials sprays van Mario Badescu, ik hoor daar hele goede geluiden over. Ook wil ik zeker iets van het merk Kora bestellen.

  • Reply
    Nicole
    1 maart 2019 at 14:24

    Wat leuk dat ze hun assortiment uitbreiden met dit soort hippe merken!

  • Reply
    Tessa
    3 maart 2019 at 16:49

    Ik heb veel gehoord over The Ordinary. Ik ga binnenkort zeker een kijkje nemen bij Douglas

  • Reply
    Review: The Ordinary producten voor de vette huid | byAranka.nl
    15 januari 2021 at 14:14

    […] The Ordinary is een merk dat denk ik iedereen wel kent. Het is ten eerste heel goedkoop, gewoon bij de Douglas te koop en het heeft bijzondere producten die rijk zijn aan actieve ingrediënten. Het merk heeft echt van alles wat en het is even uitzoeken en kijken wat het best bij jou past en hoe je het kunt gebruiken. […]

  • Laat een reactie achter