Door Marissa: Dierenprints zijn hot, je ziet ze overal terug komen in de fashionwereld, maar waarom dan niet op je nagels? Marissa maakte een ontzettend leuke nail art die iedereen makkelijk na kan maken met spullen die iedereen thuis heeft. Benieuwd hoe je dit maakt? Kijk dan snel verder!
Stap 1: Lak je nagels in een gewenste kleur. Ik heb voor een nude kleur gekozen van Catrice.
Stap 2: Maak met een dotting tool wat ‘vlekjes’ aan de zijkanten van je nagels. Dit hoeft niet netjes! Deze kleur is van Essence, maar was een LE.
Stap 3: Met zwarte acryl verf en een penseel heb ik de dierenprint afgemaakt. Zorg dat je de vormen een beetje afwisselt door zowel boven en onderkant te doen, als de zijkanten.
Stap 4: Nu je het grootste gedeelte van de print klaar hebt zullen er nog wat stukjes zijn die wat leeg lijken. Deze kun je opvullen door het zelfde patroon als de vorige foto te gebruiken, maar zonder de bruine kleur in het midden.
Stap 5: het nog wat mooier te maken kun je er voor kiezen om nog wat rhinestones te plaatsen! Afmaken met een top coat en klaar!
Marissa maakt nail-arts voor byAranka! Marissa heeft ook haar eigen blog vol met prachtige nail-art en haar prachtige lange nagels maken het helemaal af. Wil je nog meer nail-art zien? Volg dan haar Instagram account!
❤
Vlog mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
36 reacties
Wat een mooie en vooral ook strakke nailart! En niet heel lastig. Ik ga hem binnenkort zekers een na proberen te maken. Dankjewel voor de mooie fototutorial!
Wat een mooie nailart. Die ga ik zeker een keertje namaken
Het ziet er echt heel erg mooi uit!
Heel mooi gedaan!
Ik wil ook nog eens een nailart met dierenprint maken!
Ah wat super schattig!
leuk! ik zou zelf wel de steentjes overslaan!
Heel erg mooi, zo`n nude kleurtje is altijd al heel erg leuk! Zo`n printje maakt het helemaal af!
Liefs
Heel mooi gedaan!
Love it:D!
Dat ziet er mooi uit! ;-)
echt mooi!
Ooh zo mooi :D x
Wat mooi gelukt! Xoxo
Wat een super schattige nail art!! Liefs http://www.inspiiredbylife.blogspot.nl
Heel erg mooi!
Wat onwijs mooi!
wauw pretty :D
Wat een mooie nail art! Al zou ik de steentjes persoonlijk weglaten. Welke kleur nagellak is het van Catrice?
wauw!
Heel mooi gedaan! Zonder steentjes vind ik het persoonlijk mooier. Ik vind de kleuren wel heel mooi gecombineerd.
Superleuk gedaan! Zelfs de steentjes (waar ik dus normaal echt niet van hou) vind ik er goed bij passen.
Leuk zo alleen een randje print!
Tof gedaan! Mooie nagels heb je ook.
Heel erg mooi! Ik vind de combinatie met de steentjes leuk! En zo is de luipaard print toch wat mooier dan op de volledige nagel.
Prachtig gedaan! Heel erg subtiel!
Eefje
Super leuk gedaan!
Erg leuk gedaan!
Wauw ik vind hem echt heel gaaf!!
Ziet er echt heel mooi uit! Ik heb die nude nagellak van Catrice ook, maar bij mij is het lakje erg streperig en het lukt mij niet om het lakje zo mooi te krijgen als bij jou :(
Leuk gedaan!
Heel leuk, ik hou van prints! Die diamantjes maken het echt af :-)
Leuk gedaan, ziet er mooi en chiq uit :)
Ziet er weer heel mooi uit! :-)
Ik vind het echt super mooi. Mooi gedaan!
Heel mooi zeg!