Ik vind het altijd maar lastig, goede make-up kwasten vinden en kopen. In de winkel vind je ze meestal niet, dus dan wordt het toch maar bestellen via het internet. Maar dan kan je ze niet voelen of testen. Om het iets makkelijker te maken vertel ik graag aan jullie wat mijn favoriete make-up kwasten zijn! Ben je al geabonneerd op mijn YouTube kanaal?
11 reacties
Manon
24 juli 2015 at 15:15Wat een fijne kwasten heb je!
Iris | Todayslipstick
24 juli 2015 at 15:30Leuke video!
Liefs, Iris
Leah
24 juli 2015 at 15:33Je hebt een mooie kwastenstash! Zelf ben ik blij met de nieuwe Boozyshop collectie en heb ik daarvan de set aangeschaft. In combinatie met m’n MAC #217 en een eyeliner kwastje (was officieel een nagelkwastje) heb ik nu een goede collectie!
Janneke
24 juli 2015 at 15:50Prachtige kwasten! Leuk om te zien! :)
Yvonne
24 juli 2015 at 16:46Mooie stash! Ik heb drie van diezelfde potjes vol kwasten, onderverdeeld in oog-, blush-/highlighter- en poederkwasten. Die expert face brush van Real Techniques is inderdaad erg fijn! Veel oogschaduwkwasten die je hebt heb ik ook, mooi zo, haha!
Femke
24 juli 2015 at 17:38Ik heb alleen maar kwasten van Zoeva… onee, nog ééntje van de H&M ofzo.. zijn allemaal super fijne kwasten :-)!
Amelie
24 juli 2015 at 18:57Leuke video! Kwasten vind ik de leukste beauty partikel en, dus dit soort filmpjes vind ik extra leuk!
manon
24 juli 2015 at 21:37Mooie kwasten collectie! ben wel jaloers! Wat vind je van de kwasten van de Hema?
Nicole
24 juli 2015 at 22:59Wat een leuke video! Je gebruikt hele fijne kwasten. De Real Techniques Expert Face brush is inderdaad echt super fijn. Ik heb trouwens mijn kwasten in dezelfde houdertjes als jij hebt!
Marijke - de beste versie van jezelf
24 juli 2015 at 23:16Leuk filmpje, de expert face brush van RT staat vanaf nu op mijn wishlist!
Elsbet | La Vie Pure
25 juli 2015 at 20:58Wauw, zoveel kwasten ! Ik moet daar echt eens gaan in investeren!