Op vakantie kocht ik het Too Faced Chocolate Bar palette waar ik echt verliefd op ben geworden. Hij zit inmiddels in mijn dagelijkse routine en maak er eindeloze combinaties mee. Een tijdje geleden kwam ik het make-up merk Makeup Revolution tegen bij andere buitenlandse bloggers. En ze schenen ook een dupe te hebben van het Too Faced Chocolate Bar palette en dat wilde ik heel graag voor de site testen, is dit echt een goedkope dupe van het prachtige Too Faced Chocolate Bar palette? Je gaat het zien!
Ook dit palette ziet er uit om op te eten! Hmm, wil je ook een stukje chocolade? Het palette vind ik voor de rest een beetje saai. Op de voorkant is geen merk of naam van het product te vinden, dat vind ik wel een beetje jammer. Op de achterkant zit alleen een kleine sticker met het merk en de naam en voor de rest helemaal niets. Van mij had dat toch wel een beetje spannender gemogen.
Het doosje is van stevig plastic gemaakt dat makkelijk open en dicht gaat met een kliksysteem. In de deksel zit een grote spiegel die je kan gebruiken bij het opmaken voor bijvoorbeeld onderweg. Dit palette is een stukje compacter dan het Too Faced palette, dus deze neem je makkelijker met je mee. Ook zit er een dubbele sponsapplicator bij waarmee je je oogschaduw kan aanbrengen. Zelf gebruik deze nooit, maar voor onderweg is het wel handig als je het even snel wilt bijwerken.
Het palette ziet er prachtig uit en heeft een mooie indeling. In totaal 14 prachtige kleuren oogschaduw in kleine pans en 2 highlighters in wat grotere pans. Daar vind ik best goed over nagedacht omdat deze natuurlijk het meest gebruikt worden, maar dat heeft het Too Faced palette natuurlijk ook. De oogschaduws hebben een hele fijne structuur, lekker romig en zacht, maar niet te. Ze brokkelen vrijwel niet en geven echt heel veel pigment af. Laten we snel naar de swatches gaan kijken en de vergelijking met het Too Faced Chocolate Bar palette, ik denk dat jullie dat het meest benieuwd naar zijn – en ik trouwens ook -.
Dit zijn ze dan, de twee paletten! Het Chocolate Bar palette is gemaakt van aluminium en is een stuk lomper dan het I Heart Chocolate palette. Maar voor de uitstraling moet ik toch voor Too Faced kiezen omdat ik die er toch mooier uit vind zien.
De paletten open naast elkaar. Ze hebben beiden een iets andere indeling want de highlighter zit op een andere plek, maar voor de rest is het helemaal zelfde aan elkaar. In elke pan zit ook evenveel product. Laten we naar het aller belangrijkste gaan kijken, de swatches.
De bovenste rij van beide palette’s. De linker swatches zijn van Makeup Revolution en rechtsvan Too Faced. De kleuren zijn bijna identiek aan elkaar en de pigmentatie is beide zeer goed! Waar zit het verschil dan in? De kleuren wijken iets van elkaar af en Too Faced heeft met sommige oogschaduws net iets meer gedaan qua glitter waardoor is iets bijzonderder zijn.
Middelste rij, ook hier links meer Makeup Revolution en rechts Too Faced. Over deze rij heb ik niet veel te vertellen, ze zijn bijna gelijk aan elkaar maar sommige kleuren wijken een heel klein beetje af.
Onderste rij, links Makeup Revolution en rechts Too Faced. De onderste rijen zijn echt geweldig gepigmenteerd en hebben prachtige shimmer kleuren. Het lijkt hier dat Makeup Revolution íets warmere kleuren heeft gebruikt dan Too Faced, maar beiden liggen ze echt weer heel erg dicht bij elkaar. Laten we het verschil in een look gaan bekijken.
Links de look gemaakt met het Too Faced Chocolate Bar palette en rechts de look gemaakt met de Makeup Revolution I Heart Chocolate palette. Kan jij het verschil zien? Alleen in het licht zie je het verschil. Too Faced heeft net iets bijzondere oogschaduws qua shimmer. De paarse oogschaduw van Too Faced heeft echt die prachtige rode shimmers en in die van Makeup Revolution zijn ze niet zo duidelijk aanwezig. Maar voor de rest, petje af voor Makeup Revolution, het is bijna exact een dupe van het Too Faced Chocolate Bar palette met een ontzettend goede kwaliteit en pigment!
Je kan wel stellen dat het Makeup Revolution I Heart Chocolate palette een echte dupe is van het Too Faced Chocolate Bar palette is! De kwaliteit is geweldig, de kleuren hebben een prachtige pigmentatie en werken ook nog eens heel prettig. Vind je het Too Faced Chocolate Bar palette net iets te duur. Dan is het Makeup Revolution I Heart Chocolate palette zeker een goede budget variant, want hij kost omgerekend maar € 10,07 en daar krijg je 16 prachtige kleuren voor. En het Too Faced palette kost ongeveer € 45,- keuze snel gemaakt toch? Het Makeup Revolution I Heart Chocolate palette is te koop in de Engelse webshop van hunzelf.
❤
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
47 reacties
Anneloes
3 september 2014 at 06:11Fijne review! Ik moest wel even ‘wennen’ aan de swatches, dat je die per kleur links MUR en rechts Too Faced had gedaan, maar dat kan ook zijn omdat het nog vroeg is. Fijne review! Het palette ziet er inderdaad uit als een hele fijne budgetproof dupe.
Laura
3 september 2014 at 06:35Wauw, wat een goede dupe! Qua looks zie je haast geen verschil, maar in de prijs merk je het wel. Misschien ga ik wel wat dupes aanschaffen. ;)
Lotte
3 september 2014 at 06:45Zo, dat is een behoorlijke dupe inderdaad! Ik zou toch eerder voor het palette van Too Faced gaan, ik hou zelf altijd meer van ’the real deal’, maar de goedkopere optie doet er verder niet aan onder!
Sue
3 september 2014 at 06:57Hoe zit het met de geur? Heeft deze dupe ook een lichte cacao geur?
Aranka
3 september 2014 at 08:11Oh dat ben ik helemaal vergeten te vermelden, deze ruikt niet naar chocolade en dat is wel heel erg jammer!
Tessa
3 september 2014 at 07:03Het pallet ziet er ook zo tof uit vanuit de buitenkant en de kwaliteit ziet er ook heel goed uit! Leuk dat je ze hebt vergeleken!
Liefs, Tessa
lucindainwonderland
3 september 2014 at 07:06Fijn om te zien dat er qua swatches weinig kwaliteitsverschil is te merken. Toch zijn de kleuren net wat anders en ook qua uitstraling neig ik nog altijd naar het Too Faced palette. Maar natuurlijk altijd fijn om te weten dat er een budget optie is. xxx Lucinda
mandybosnails
3 september 2014 at 07:27mooie dupe! ik geef op het ogenblik een regelrechte replica weg bij mijn winactie! qua uiterlijk en binnenkant een ongegeneerde replica van het origineel en als je deze besteld nog goedkoper dan deze dupe! want hier komen nog verzendkosten bij? waar ik mijn replica heb besteld niet! en die kost ook nog geen €10,- Het enige verschil, de replica ruikt niet naar chocolade! ;-)
MySimplySpecial
3 september 2014 at 07:31Wat een goed betaalbaar alternatief!
Dionne Knooren
3 september 2014 at 07:42Wat een mooi alternatief! Gaaf!
mywickedweirdlife
3 september 2014 at 08:11Heel mooi palette,heb dit merk door jou leren kennen en mijn eerste bestelling gedaan! ben benieuwd!
Dagmar Valerie (ByDagmarValerie)
3 september 2014 at 08:15Wauw dit is echt een mooi palette, je kunt er zoveel kanten mee op. Echt heel erg handig, superfijn!
Jewel-Nails.nl
3 september 2014 at 08:16Oh wow, wat een geweldige dupe is dit! Mooie foto’s ook.
DreamerKirsten
3 september 2014 at 08:23Ik zou voor de dupe gaan… De kleuren zijn inderdaad bijna identiek!
Denise
3 september 2014 at 08:29Wauw, wat een prachtig palette en inderdaad een perfecte dupe!
Jana
3 september 2014 at 08:46Wow goede dupe! :D x
Beautyjuf
3 september 2014 at 08:49Oh, dit palette ziet er ook uit om op te eten! Wat een goede dupe. Het prijsverschil is enorm. Zeker de moeite waard om een kijkje te nemen. Thanks voor je fijne review :-)
pamela
3 september 2014 at 08:51wauw wat leuk!! ik ga er zeker over nadenken om deze te bestellen.
Anne Solveig
3 september 2014 at 09:06Wow,w at een leuk palette Aranka!
daantje loves to read
3 september 2014 at 09:07Kijk dit zijn nou nog eens goeie dupes. Love it. En de prijs is natuurlijk fantastisch! Goed gedaan.
Yudeska
3 september 2014 at 09:07Jammer dat hij niet zo lekker ruikt als de andere maar kwalitatief vind ik hem behoorlijk goed hoor:).!
Sophie
3 september 2014 at 09:15Wow, wat een goede dupe! De dupes van tegenwoordig lijken steeds beter te worden… Toch zou ik voor de echte gaan :-)
Danielle Springer
3 september 2014 at 09:20Wat een mooi palette! Misschien dat ik deze wel ga aanschaffen. Twijfel twijfel…
Daphne
3 september 2014 at 09:28Wat een gaaf palette, ziet eruit als een hele goede dupe!
bymirandaa
3 september 2014 at 09:46Wauw wat een (bijna) perfecte dupe. Mooie kleuren, ik begin dit palette steeds mooier te vinden!
Suzanna
3 september 2014 at 09:58Bijzonder dat hij bijna precies nagedaan is. Lijkt me heel lastig om dat voor elkaar te krijgen.
Eline
3 september 2014 at 10:05Wat een mooie vergelijking, echt een goede dupe! Al blijf ik heel gelukkig met mijn Too Faced palette ;)
stef
3 september 2014 at 10:08Leuk artikel aranka ik wil de dupe nu ook wel :)
Beau
3 september 2014 at 10:16Ik zou denk ik toch gaan voor het Too Faced palette! De look die je gemaakt hebt is erg mooi :)
Mariëlle
3 september 2014 at 10:45Het lijkt behoorlijk op elkaar zeg! Leuk zo’n vergelijking :)
Sara
3 september 2014 at 10:56Wat een mooie review. Vooral dat je één look hebt gemaakt met beide palettes. Het verschil is niet heel goed te zien. Geslaagde dupe!
Marije - BakingBeautyNL
3 september 2014 at 11:01Ziet er goed uit. Duidelijke review! Ik moest even zoeken naar wat je bedoelde met: links is.. en rechts is.. gezien ik zocht naar een tweede foto. Maar je had de switches dus naast elkaar gedaan. Good morning! haha
Maureen
3 september 2014 at 11:06Wauw, de dupe ziet er echt goed uit. Jammer dat hij niet in Nederland verkrijgbaar is. Ik heb ook w7 dupes van de naked. Maar toch zou ik van allemaal de “echte” wel willen hebben. Alleen gaat dat lastig aangezien ze geen sephora hebben hier.
Shaz
3 september 2014 at 11:58De dupes worden steeds beter en beter. Mijn voorkeur gaat toch uit naar de ‘echte’ merken.
Kiss & Make-up
3 september 2014 at 12:21Mooie vergelijking, de dupe ziet er zeker goed uit! Maar ik blijf toch altijd een zwakke plek hebbe voor The Real Deal :-)
Manon
3 september 2014 at 12:49Wat een mooie palette is dit. De dupe ziet er echt super uit!
Saskia
3 september 2014 at 13:13Dit is zeker een mooie dupe, fijne review!
daisy
3 september 2014 at 15:07Heb je de bestelling betaald met Paypal? Ik probeer te bestellen maar er blijft opkomen dat ik mijn credit card gegevens moet ingeven hoewel ik nog genoeg geld op mijn paypal account heb staan.
Kimberly
3 september 2014 at 15:19Dat ziet er inderdaad uit als een hele goede dupe zeg! Al wil ik nog steeds het Too Faced palette hebben haha! :D
Elsbet | La Vie Pure
3 september 2014 at 15:21Had niet verwacht dat hij zo goed zou zijn, fantastisch!
Iris Visser
3 september 2014 at 16:07Wauw, ik denk dat ik deze misschien wel samen met een van de heart blushes in mijn online winkelmandje ga laten vallen! Liefs´ Iris
femketje
3 september 2014 at 20:10mooie dupe ;D
chucky1012
3 september 2014 at 21:46Wat is de palette mooi en je heb een prachtige look gemaakt;-)
Amy
3 september 2014 at 23:13Hele mooie dupe! Scheelt ook heel erg in prijs :’)
Fashion meets Beauty
4 september 2014 at 12:18De verpakking van het Make Up Revolution palette vind ik leuker dan die van Too Faced. Jammer dat er geen chocoladegeur aan de oogschaduws zit maar voor de rest is het prima dupe!
Olivia
6 september 2014 at 04:14Mmm nou krijg ik verdomde zin in chocolade hihi xoxo
Marlissa
16 september 2014 at 11:19Lijkt idd op de Chocolate Bar, maar na het zien van je review heb ik The Chocolate Bar gekocht. Zo blij mee:)