Nu ik actief Weight Watchers aan het volgen ben en niet meer kan lunchen met saucijzenbroodjes, vers gebakken kibbeling of een bolletje met knakworstjes en een dikke klodder mayonaise is het even zoeken naar wat ik wél mag. Ik wil als ik thuis ben vaak wel iets lekkers eten en dat mag best wel wat tijd kosten. Een cracker met kipfilet gaat ook zo snel vervelen. Ik ben altijd gek geweest op een roerei, maar dan met spekjes, ham en dat soort dingen. Ik besloot hem nu eens te maken met tonijn.
Wat heb je nodig?
- scheut halfvolle melk
- 2 eieren
- half blikje tonijn in water
- Italiaanse kruiden
Dit is trouwens genoeg voor één persoon en een portie bevat 5 Weight Watchers punten. Hierna zat is ook lekker vol, kon er de hele middag op teren en heb nog de halve stad doorgefietst en boodschappen gedaan.
Normaal had ik het mengsel alvast gemaakt in een beslagkom, maar ik had geen zin om extra afwas te maken dus besloot alle ingrediënten gewoon in de pan te mengen. Doe geen boter of olie in de pan en vervolgens alle ingrediënten en roer deze goed door elkaar. Ik zet de pan op redelijk hoog vuur en begin rustig met roeren in de pan. Je merkt al snel dat het ei gaat stollen. Als de mix zo goed als droog is en in stukjes is verdeeld is het klaar!
Daarna is het tijd om te gaan eten! Ik eet het roerei gewoon zo op, maar je kan het ook op een broodje doen. Het roerei ziet er niet heel kleurrijk uit, maar dat komt omdat er geen ham of spek doorheen zit, die zorgen meestal voor de kleur. De smaaksamenstelling is vrij subtiel, maar door de Italiaanse Kruiden toch krachtig genoeg. Ik vond het een hele lekkere en makkelijke lunch!
Eigenlijk had ik er ook nog een (lente/bos)uitje aan toe willen voegen, maar die had ik niet meer in huis. Mocht je die bus wel hebben denk ik dat het heel lekker is als je die ook mee bakt. Geeft het gerecht ook weer wat meer kleur als je een groen lente- of bosuitje gebruikt of een rode ui.
Wil je een makkelijke lunch op tafel zitten die niet al te ongezond is maar wel goed vult, dan is een roerei met tonijn zeker een aanrader. Eerlijk is eerlijk, ik vind hem lekkerder met spekjes of ham, maar dit is voor mij gewoon beter! Hebben jullie nog lekkere lunch tips die Weight Watchers proof zijn? Eetsmakelijk!
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
10 reacties
Ik houd van tonijn en ei! Ik zou zelf alleen nog wat extra groenten toevoegen voor de smaak. En uiteraard biologische ingrediënten ;-)
Dat ziet er heerlijk uit.
Nog nooit geprobeerd, maar het klinkt eigenlijk wel heel lekker!
Dat ziet er erg lekker uit! Ik hou ook erg van roerei als ontbijt/lunch dus misschien dat ik dit binnenkort ga proberen.
Lekker snel klaar en vind het zelf altijd wel een geslaagde lunch
Eet ’t regelmatig, en koud is het makkelijk meenemen op een pistoletje
Doe er ook vaak wat sambal door, dat zorgt voor net dat beetje extra pit en dat zoutige van de ham mis je dan ook niet.
Ziet er lekker en gezond uit!
Ziet er lekker uit hoor!
Lijkt me heerlijk, dit recept. Echt knap dat je zo goed bezig bent! Ik kan de havermout pannenkoekjes van ilovehealth.nl aanraden. Ik kan er uren op teren. Moet wel bekennen dat ik ze met stroop eet, maar in het recept staat ook een recept voor een fruitsaus. Je kunt ze ook zonder saus eten natuurlijk. Tip, neem wel een rijpe banaan, die smaakt zoeter.
Ik moet zeggen dat het er niet hééél visueel aantrekkelijk uitziet, maar dat hij lekker smaakt geloof ik meteen! En maar 5 punten, nice. Ik ga deze van de week even maken, heb toch alles ervoor in huis. Nomnom!
Klinkt heerlijk! Maar bakken zonder olie of boter, bakt het dan niet heel erg aan in de pan? :-)