Goedemorgen! Afgelopen week was het vooral veel feest met natuurlijk Koningsdag in Zwolle! Jammer genoeg heb ik de Koning niet gezien maar we hebben zeker een drankje gedronken op zijn verjaardag. Benieuwd naar mijn afgelopen week? Kijk dan zeker verder!
Maandag
Maandag begon de week vroeg met om kwart voor 6 de wekker. Ik moest donderdag openen en dat had ik al een hele tijd niet meer gedaan, maandag dus even meekijken. Na het werk hups ik even langs de Kruidvat en scoor een oranje shirt (niet deze) voor Koningsdag.
Daarna ga ik meteen door sporten en neem ik als beloning voor het sporten een lekkere smoothie. Ik gebruikte mijn blender heel lang niet maar ik ben nu weer helemaal hooked.
’s Avonds werkte ik weer gewoon mijn eigen shift en kwam een klant terug met deze doperwtjes, volgens mij horen deze niet te gaan groeien, haha.
Dinsdag
Dinsdag sta ik lekker bij tijds op, ik wil namelijk nog het één en ander doen deze dag. Maar eerst ga ik gezellig langs oma met oranje tompoezen.
En een bosje bloemen natuurlijk, wel zo gezellig.
Rond een uur of 1 ben ik weer thuis en maak ik nog wat foto’s voor artikelen voor de site. Ik moet een beetje vooruit werken met de vakantie die er aan komt. Ik ben trouwens goed bezig, want heb al best wat klaarstaan, dat is een hele prestatie voor mij. Helemaal in het achterhoofd dat het nog steeds niet erg goed met me gaat.
Avondeten, super Hollands. Sla met gekookte aardappelen, komkommer en tonijn.
Yes, we zijn klaar voor Koningsnacht!
Heel Zwolle ging op slot dinsdagavond, echt bizar. Alle auto’s werden al weggesleept en fietsen werden na 12 uur verwijderd.
Hier moesten we allemaal wel om lachen, goede stunt van de WcDonald’s.
Eigenlijk moet ik deze foto niet delen, maar ik was heel blij dat ze Liefmans schonken.
Woensdag
Eerlijk is eerlijk, we waren wel een beetje brak na Koningsnacht, dan maar voor de tv zitten met wat lekkers!
En nog meer lekkers. Mijn gezondere eten gaat deze week helemaal fout, oeps!
Nadat de Koning onze mooie stad verlaten had en de rust was weder gekeerd gingen wij maar eens de stad in.
Het terras op natuurlijk, het was alleen wel ontzettend koud!
Dus daarom verkassen we maar snel naar binnen.
Groepsfoto!
Donderdag
Donderdag werk ik de hele dag en ben ik sporten. Ik heb helemaal geen foto’s gemaakt die dag maar was lekker druk. Ik weet eigenlijk helemaal niet meer wat ik na het werken heb gedaan.
Vrijdag
Vrijdag maak ik me vroeg klaar om kaartjes te kopen voor het concert van Selena Gomez, zijn er meer van jullie die ook gaan? Daarna maak ik nog wat foto’s voor de site en ga aan het werk.
Dat doe ik tot half 10 en daarna sluit ik de boel lekker af, weekend!
Zaterdag
Zaterdagochtend slaap ik enigszins uit en ga met mijn moeder naar de markt toe. Danny en ik doen wat huishoudelijke taken en voor je het weet is het alweer avond.
Ik ben gek op chocolade melk en gek op Malibu. 3x raden wat ik kreeg, chocolade melk met Malibu. Ik vond het een geslaagde combinatie, haha!
En de rest van de avond speelden we spelletjes. Die ik helaas niet won.
Zondag
Bij een relaxte dag hoort natuurlijk een bad met lekker veel schuim. Ik ben ontzettend verkouden dus neem een dag met munt en eucalyptus.
Moppie!
Na het badderen ga ik druk aan de slag voor de site. Ik maak een video voor een campagne en schiet foto’s van meerdere producten.
En daarna beloon ik mezelf met wat zon en typ artikelen uit in het zonnetje op de laptop, ideaal!
Omdat Danny weg is met de voetbal en ik thuis ben trakteer ik mezelf lekker op sushi! Danny houdt daar niet van en ik wel! Ik was even heel gelukkig en wat is dat lekker! Wel ontzettend duur trouwens om te laten bezorgen, je kunt voor hetzelfde geld ook all you can eat uit eten gaan.
En ’s avonds tik ik mijn dagboek uit en tijd met een scheef oog tv. Dat was mijn week weer, een gezellig maar drukke week!
Deze week is ook lekker druk. Vandaag ga ik lunchen met mijn nicht en naar de tandarts voor mijn verstandskies, dinsdag heb ik een vrije dag en woensdag ook. Donderdag en vrijdag werk ik de hele dag en zaterdag ben ik lekker vrij. Zondag is het moederdag en moet ik werken maar na afloop ga ik nog even naar de moeders natuurlijk! Wat zijn jullie plannen deze week?
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
14 reacties
chucky1012
2 mei 2016 at 07:30Zo leuk dat jullie de afgelopen week ’s nachts feest hadden gevierd.
Jammer dat je foto met feest outfit een kwart slag gedraaid is.
Je ziet er leuk uit.
Fijne dag Xoxo
Varenka W
2 mei 2016 at 07:30Zo jij hebt een heerlijk week achter de rug en gaat weer een gezellige week tegemoet.
Bij mij is het qua eten al meteen de mist in gegaan zomop de maandag morgen whaaaaaa….
Hagelslag, pretzels :-( en het is nog geen half acht…
Vanmiddag buiten de deur lunchen en nog een x uit eten….pffftttt.
Zonder abo op de sportschool, het is duidelijk dat je van mooier weer meteen lekkere trek krijgt hihi
Gelikkig vallen de zomer jurk ruim deze zomer ;-)
Dionne
2 mei 2016 at 07:43Wat een heerlijk weekje zeg!
Astrid
2 mei 2016 at 08:08Lekkere drukke week zo te zien! Sterkte deze week met je verstandskies…
Caitlyn
2 mei 2016 at 10:44Leuk, doe je goed al dat sporten en eens een minder gezond dagje is net extra gezond :)
xx
Laura
2 mei 2016 at 11:02Wat een leuke en gezellige week! Helemaal niet erg toch die Liefmans op de foto. Moet ook kunnen! En ik ben eerlijk gezegd ook altijd blij als ze Liefmans schenken haha.
Sandra
2 mei 2016 at 12:23Wat een drukke en gezellig week! Knap dat je toch nog zo productief bent bezig geweest!
femketje
2 mei 2016 at 13:16lol die erwten :’) apart dat ze serieus gewoon in de zak doorgroeien
Nadine | My life as Nadine
2 mei 2016 at 14:25Gezellige, drukke week! Wel naar dat ze zo vroeg de stad alweer ‘op gingen ruimen’. In Utrecht ging veel ook al vroeg dicht. Wel heel leuk van de McDonalds, haha!
Quinty
2 mei 2016 at 16:48Dat zag er uit als een leuke week! De sushi zag er heerlijk uit!
Janneke | Crafty Time
2 mei 2016 at 19:25Leuke en drukke week heb je achter de rug! Je koningsdag outfit is heel leuk! De sushi ziet er heerlijk uit! xx
Mariska
2 mei 2016 at 19:28Ah malibu vind ik juist zo ontzettend vies.. als ik die geur al ruik moet ik kokhalzen, haha!
Johanneke
2 mei 2016 at 20:04Leuke foto’s en wat een geweldige bos bloemen, die kleur!!
Manon
2 mei 2016 at 20:19Wat een leuke drukke week heb je gehad!