Er is weer een heerlijke zonnige en warme zomerweek voorbij! Ik ben zeker niet binnen blijven zitten en heb genoten van het weer met onder andere veel vrienden! Elke dag heb ik wel wat leuks mogen doen naast het werken en bloggen natuurlijk! Ik neem je mee!
Maandag begon ik met een grote opruim beurt. Overal stonden perspakketten en je zou bijna niet meer denken dat het mijn kamer was. Tijd om op te ruimen dus!
Er zijn de laatste tijd ontzettend veel pakketjes binnen gekomen met de nieuwe dingen voor de herfst. Vooral veel budget geuren. Ik verzamelde ze allemaal maar even in een doos om later mee aan de slag te gaan!
Maar ook heul veul make-up! Dit is allemaal nieuw en komt binnenkort in de winkels!
Ondertussen kwam er nog een hele knappe Bertolli man langs om mij dit pakket af te geven! Jum!
En ’s middags gingen we gewoon weer door met opruimen. Even een kleine selectie USB sticks!
’s Avonds aten mijn moeder en ik natuurlijk pasta van Bertolli, maar eerst de tafel dekken.
Hmm, de pasta was echt heerlijk! Deze is gemaakt met de truffel en roomsaus!
Na het eten besloot ik nog even wat te werken en foto’s te bewerken.
En ik checkte mijn statistieken, had ik beter niet kunnen doen.
Dinsdag kon ik de kaartjes ophalen bij de Albert Heijn voor de schaalwedstrijd PEC tegen Ajax.
Die middag had ik een lunch afspraak met een vriendin Ellen, gezellig!
Nog even de stad in en genieten van een terrasje, lekker!
Nu we een woning hebben kunnen we alvast lekker opzoek gaan naar mooie aanbiedingen! Kwantum had een leuke aanbieding, maar helaas weten we de exacte maten nog niet goed.
Mijn basilicum plantje staat prachtig in de vensterbank, ik vind het altijd zo lekker ruiken!
Na drie weken kwam ook eindelijk mijn vakantiekaart aan, beter laat dan nooit toch?
Jumbo heeft nu ook Espressen Capsules in veel verschillende smaken! Het is dat ik geen koffie lust maar anders had ik ze vast heerlijk gevonden!
Mama maakt jam! Het hele huis rook echt mierzoet!
Danny en ik sloegen alvast wat spullen in! Een nieuwe strijkplank en prullenbak!
Buiten waren de kindjes aan het spelen. Shiba was wel een beetje nieuwsgierig en wilde ook wel meespelen.
Donderdag zag mijn moeder dat er een wasmand bij de Aldi in de aanbieding was, die meteen maar scoren!
Daarna gingen we nog even voor de koopjes naar de Action!
Wat kan je alles goedkoop kopen bij de Action zeg, dit hebben we allemaal nog nodig en kost helemaal niets! Heb nog niks meegenomen hoor!
Tegenover de Action zit de Food Stunter die heel goedkoop vlees en eten heeft wat in de diepvries moet. Vaak halen we daar wel wat, zo ook deze bitterballen!
Voor het werken eet ik nog even een salade met een schnitzel, lekker!
Eindelijk mag ik jullie over de nieuwe Essence Hello Autumn collectie vertellen, en het is echt een prachtige collectie!
Dat Danny en ik een huisje hadden wisten jullie natuurlijk al, maar raad eens? Elise en ik worden buren! We kenden elkaar wel van het bloggen maar hadden elkaar nog nooit in het echt gezien, tijd om af te spreken dus! We hadden een lunchafspraak en genoten van een heerlijke lunch bij Ingeburgerd! Dit is een broodje Humus, echt heerlijk, veel en helemaal niet duur.
Elise heeft al heel veel dingen uitgezocht voor het nieuwe huis, ze liet ons onder andere dit prachtige stukje laminaat zien, dit willen wij ook!
’s Middags werkte ik nog even een paar uurtjes aan mijn blog en daarna had ik een picknick afspraak met vrienden/collega’s staan! Heerlijk bij de Wijde AA zitten met hapjes!
En fun natuurlijk, haha!
En een prachtige zonsondergang, je hoeft echt niet aan zee te wonen daarvoor.
De volgende ochtend moest ik alweer vroeg uit de veren voor een ochtendje werken bij de AH!
Die middag had ik lekker vrij en besloot niet zoveel te gaan doen. Ik zocht mijn boeken op de ereader uit en beoordeelde de gelezen boeken en zette er weer nieuwe op!
Maar ik had ook nog een echt boek in de kast liggen waar ik nog niet aan toegekomen was. Ik las heerlijk het boek Verkikkerd van Lisette Jonkman uit, aanrader!
Drankje doen bij vrienden, het wordt bijna standaard op de zaterdagavond!
En ik maakte deze fantastische selfie vanaf de flat ;).
Op naar Amsterdam om 10 uur ’s ochtends! We gaan naar de schaal wedstrijd!
Maar eerst over de Wallen op zoek naar een kroeg! Hier zijn we zo de hele dag gebleven!
Maar een paar vrienden hadden wel zin een rondje te lopen en wat te eten, dus dat deden we!
Met een heerlijke lunch en drankje bij de Bijenkorf!
Check dit uitzicht vanaf het dakterras!
Op naar de wedstrijd, het was behoorlijk druk!
Ik was nog nooit in de Arena geweest maar dit vond ik best cool, haha.
Wedstrijdje kijken die vrij saai was, maar we wonnen wel met 1-0!
Ik bestelde een water, ik heb nog nooit zo een raar flesje water gehad. Het leek met een Danoontje!
Na helemaal gaar terug gekomen te zijn uit Amsterdam gingen we ook nog even naar de verjaardag van mijn opa. Om 12 uur lagen Danny en ik helemaal voor pampus in bed! Fijne week iedereen!
❤
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
22 reacties
femketje
4 augustus 2014 at 11:23haha super leuke foto’s :D
Daphne
4 augustus 2014 at 11:43Superleuke en gezellige foto’s!
chucky1012
4 augustus 2014 at 11:49Wat een leuke wk!
Ik adviseer heel goed te kijken hoe de ramen in de nwe woning zijn. Dit iverband met dat jullie niet te snel rolgordijnen gaan kopen. Je zit nl ook nog vaak met verdelingen van een groot raam in 2-en. Ook vaak met balkje, hoe het raam opengaat zoals welke kant. Ook met boven lichten……
Mooie wk Xoxo
Anne Solveig
4 augustus 2014 at 11:50Leuk weekje! Super leuk dat jullie een huisje hebben, ben benieuwd hoe het wordt! En super grappig dat Elise en jij buren worden!
allsweetbeauty
4 augustus 2014 at 12:13Heerlijke foto’s!
bymirandaa
4 augustus 2014 at 12:36wat een leuke foto’s. Fijne week heb je gehad. Gezellig zo, picknicken met vrienden, dat moet ik ook eens gaan doen, je inspireert me;)
inspiredbylifee
4 augustus 2014 at 13:25Ben benieuwd hoe het word! leuke fotos en volgens mij heb je ook heerlijk gegeten zo te zien
lucindainwonderland
4 augustus 2014 at 13:37Wauw weer een week vol drukke afspraken, maar ook je relaxmomenten. Leuk om weer zo te zien. Super grappig ook dat jij en Elise buren worden. Elise ken ik zelf van jaaaren geleden van school en haar blog is ook super leuk. xxx Lucinda
Manon
4 augustus 2014 at 13:57Leuke foto’s ik heb ook zin om te picknicken! Dat watertje is wel heeel raar ja haha!
Dionne Knooren
4 augustus 2014 at 14:10Ziet er uit als een leuke week. En tsja, wat een spullen! Haha!
Laura Like
4 augustus 2014 at 14:37Leuke en gezellige foto’s! Haha wat gek dat watertje, dat heb ik nog nooit gezien.
Kiss & Make-up
4 augustus 2014 at 15:45Haha, grappig dat je kaartje nu pas aankwam :-) Maar inderdaad, beter laat dan nooit. Een jeetje, zoveel perspakketten! Luxeprobleem eh ;-)
MySimplySpecial
4 augustus 2014 at 18:28Leuk om te zien! Wat een post zeg!
Olga
4 augustus 2014 at 18:54Er is niks fijners dan je voor te bereiden op een nieuw huis. Bij ikea hebben ze ook goed en goedkoop laminaat, daar hebben wij de onze ook vandaan :)
Ineke
4 augustus 2014 at 19:19Wauw ik wil ook wel eens zo’n bertolli man aan de deur krijgen hoor :)..
Welk programma/plugin gebruik je voor jouw statistieken bij te houden?
En wat een geinig water”flesje” dat je kreeg op de voetbal :)
Suzanne
4 augustus 2014 at 21:03Wat krijg je toch veel producten! Lekker hoor. Leuke strijkplankhoes, ik heb ‘m in het groen ;-) En Verkikkerd ga ik binnenkort lezen, ik ben heel benieuwd!
Elsbet | La Vie Pure
4 augustus 2014 at 22:02Wauw, die usb sticks zijn enorm cool!
Lisanne
4 augustus 2014 at 23:44Leuke gezellige foto’s! Zo’n bakje water kreeg ik ook een keer, ziet er zo grappig uit.
Chantall
5 augustus 2014 at 09:32Wat een leuke foto’s allemaal! Ik word er helemaal vrolijk van.
Hester
5 augustus 2014 at 10:54Zo leuk dat jij en Elise buren worden! Statistieken bekijken kun je inderdaad beter niet doen, haha. Moest wel lachen om je vakantiekaart en dat kuipje water ;)
Eem
5 augustus 2014 at 13:15Leuke foto’s! Voor spatels en zo zou ik je aanraden om die niet bij de action te kopen maar bij de Ikea. Rond hetzelfde budget (ik heb beide in huis), maar veeel stevigere kwaliteit :). Oh en mocht je een keer toevallig over de grens zijn: de XXXLutz heeft vaak hele mooie aanbiedingen op bestek-sets en pannensets.
Danielle Springer
5 augustus 2014 at 20:43Leuke foto’s. Dat ‘flesje’ water ziet er echt apart uit, haha.