Vandaag zijn Danny en ik alweer precies een week in Nederland en is onze vakantie dan ook echt voorbij. Morgen weer aan het werk bij de Albert Heijn en vandaag staat de hele dag voor bloggen. Gelukkig hebben we het prachtige weer vanuit Portugal meegenomen naar Nederland waardoor we nog een heerlijke laatste vakantieweek in Nederland hadden!
Goedemorgen vanuit Albufeira, nadat we onze kamer helemaal hadden opgeruimd aten we nog snel een tosti – met kaas, kip en knoflookboter – en moesten we alweer terug met de bus naar het vliegveld.
En wachten op de bus, ik vind dat altijd wel vervelendst van de vakantie. Je wilt niet naar huis, maar als het zo ver is mogen ze me wel gelijk komen ophalen, zo een dag wachten vind ik ook niks.
Ik weet niet wat het is, maar Danny en ik hebben ALTIJD geluk. We vliegen altijd met een bomvol vliegtuig en altijd is er de stoel naast ons vrij, nog nooit heeft er iemand naast ons durven zitten. Maar ik klaag niet, extra ruimte!
Aangekomen weer op Schiphol! Fijn om weer veilig op de grond te staan, helemaal na wat er van de week allemaal gebeurt is.
Tsja, natuurlijk reactie toch als je weer in Nederland bent ;)
Wachten op onze koffers… Dat duurde alleen ontzettend lang…
Thuis! Met een hele berg pakketjes :D
Op vakantie kregen we ook super nieuws, Danny is uitgeloot voor deze prachtige woning! Het gaat om een prachtig appartement vlakbij het centrum van Zwolle aan het water! Vanaf januari is het klaar en kunnen we dan eindelijk gaan samenwonen! We hebben er echt ontzettend veel zin in en kunnen niet wachten tot het zover is.
Dinsdag ging ik meteen mee naar mijn oma, die verraste ons met een heerlijk soepje! Na bijgekletst te zijn gingen we weer terug naar huis, want ik had genoeg te doen.
Zoals alle pakketjes uitpakken!
Oja, en mijn geshopte spullen in Portugal!
Een tijdje geleden benaderde de Albert Heijn mij voor de collega van de maand! Het hele interview vind je hier.
Inspiratie op doen voor de inrichting, wat is het leuk een huis krijgen en deze inrichten!
Ook keken we nog in de stad bij de Media Markt en andere zaken. We zochten nog een cadeautje voor het neefje van Danny die twee werd, we vonden alleen niets alleen wel het Catan spel in de aanbieding, die nam ik mee!
Ook donderdag gingen we weer lekker meubels kijken. We reden naar Dronten en Kampen om te kijken, maar wel met open dak!
We zijn helemaal verliefd geworden op deze bank, nu nog even afwachten of we deze ook daadwerkelijk nemen!
Hollandse pot, een gehaktbal met appelmoes, hmm!
Voor de lunch van vrijdag haalde ik wat salades, ik zag dat ze in de aanbieding waren. Deze was echt ontzettend lekker, aanrader!
Op naar Amsterdam, voor een afspraak met Arjen Huffels voor mijn haar voor een nieuwe verzorgingslijn van Andrélon, ik vond deze quote op een poster!
Haren in de verf!
Ondertussen genietende van gezonde drankjes!
Ik was hier voor de Happy Highlights collectie van Andrélon die over een tijdje in de winkel te vinden is. Dit is speciaal voor gekleurd haar in highlights, lowlights en ombre haar. Er zitten glansvezels in om het zo maar te noemen en die geven een groter contrast aan de donkere en lichte kleuren in je haar. Het is trouwens geen permanent effect zoals blondspray dus je haar wordt er niet lichter van, alleen het licht valt anders waardoor het kleurverschil meer opvalt.
Happy Highlights! Zie je hoe mooie sommige blonde plukken opvallen aan de onderkant?
Ik kwam wat later thuis maar daarna ging ik meteen door naar Danny en we speelde natuurlijk een spelletje canasta!
Shiba :)!
Zaterdag besloten we ook nog te gaan zwemmen, snel even wat drinken en snacks kopen!
We gaan naar het strand en nemen mee!
Aan de Milligerplas! Normaal gaan we naar Wythem, maar deze is voor ons allemaal dichterbij dus gingen hier gewoon eens heen. We hebben heerlijk gezond en gezwommen!
Onder het genoeg van een lekker rosé biertje!
En koele druifjes!
Na het zwemmen en zonnen konden we bij Danny thuis zo aansluiten voor de barbecue!
Gisteren was er Dancetour in Zwolle en daar waren we aan het eind van de middag te vinden. Ik vond het wel lekker dat het bewolkt was, ook niet zoveel last van de brandende zon.
Er kwam een buitje over, dus we besloten lekker wat te gaan eten!
En daarna weer lekker door te feesten!
De dag sloten we af met een paar drankjes bij onze favoriete kroeg, de Gezelligheid! Wat hebben jullie allemaal met dit mooie weer gedaan afgelopen week?
❤
Vlog mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
22 reacties
pamela
21 juli 2014 at 10:30ziet er weer leuk uit!!
Danielle Springer
21 juli 2014 at 10:37Wat veel pakketjes zeg die je had toen je thuis kwam. Lijkt me heerlijk om dat allemaal dan open te maken. Net cadeautjes. Ben ook heel benieuwd naar dat Too Faced palette.
Joyce (beamingbeautynl)
21 juli 2014 at 10:52Leuke foto’s! Ik ben heel benieuwd naar je gekochte spullen!
sanneeline
21 juli 2014 at 10:54Leuke foto’s! Super leuk dat je collega van de maand was!
MySimplySpecial
21 juli 2014 at 11:04Wat is je haar mooi met die highlights en krullen!
Jaimy en Laura
21 juli 2014 at 11:19Wat zit je haar mooi zeg met die highlights en krullen!
Jana
21 juli 2014 at 11:40Je haar is echt mooi met die highlights :D x
Shaz
21 juli 2014 at 11:56Jouw haar ziet er echt prachtig uit met de highlights! Mooi zomers.
mellavieee
21 juli 2014 at 12:37Wat een leuke krullen!
oumfeerozah
21 juli 2014 at 12:37Wat is je haar mooi geworden zeg, en wat gaaf dat jullie gaan samenwonen, het ziet er iniedergeval top uit.
femketje
21 juli 2014 at 12:37wat leuk zeg dat interview!
Daniëlle
21 juli 2014 at 12:39Gefeliciteerd met jullie eerste huisje, het ziet er prachtig uit vanaf de buitenkant!
Kiss & Make-up
21 juli 2014 at 13:09Dat had ik ook toen in in Eindhoven landde vanuit Griekenland: zo’n ongelofelijke KOU! Ik moest echt twee dagen afkicken van het lekkere weer :-( Thuiskomen is niet leuk eh… Je nieuwe kapsel ziet er trouwens weer fantastisch uit, die krullen staan je echt geweldig. En proficiat met jullie huis!
Laura
21 juli 2014 at 14:20Wat een leuke foto’s! En gefeliciteerd met jullie appartement! Je highlights zijn trouwens heel mooi geworden.
Suzanne
21 juli 2014 at 15:42Leuke foto’s weer! Je haar is heel mooi zo. Staat je ook nog steeds heel goed deze lengte!
Manon
21 juli 2014 at 15:50Je haar zit zo echt mooi!! Leuke foto’s
chucky1012
21 juli 2014 at 19:02Wat heb je nu een prachtig kapsel ;-)
Leuke foto’s en ik ben zo benieuwd naar de reviews van de ontvangen producten die gaat testen……
Gefeliciteerd dat jullie over ruim een half jaar gaan samenwonen.
Fijn om samen mooie meubels en wooaccesoires etc. uit te zoeken.
Als jullie al alle maten van de kamers, ramen en vloeren etc. weten dan kan aan de hand van de bouwtekening lang voordat jullie de sleutel van het appartement krijgen alles uitzoeken. Want als bv. een bankstel of eethoek besteld moet worden kan het zo zijn dat je er 8 wkn of langer op moet wachten voor je het ontvangt.
Xoxo
lucindainwonderland
21 juli 2014 at 19:16Ik blijf het altijd wel leuk vinden als ik mijn oude woonplaats voorbij zie komen, Kampen is zo prachtig en inderdaad erg leuk voor wooninspiratie. Je hebt echt mooie foto’s gemaakt en ik ben benieuwd wat er allemaal qua reviews van die pakketjes gaat komen, want het waren er heel wat. xxx
Daphne
21 juli 2014 at 19:51Wat superleuk dat je gaat samenwonen! En die krullen in je haar zijn prachtig <3
Dionne Knooren
21 juli 2014 at 19:57Wat leuk dat je gaat samenwonen!
DreamerKirsten
22 juli 2014 at 16:31Je haar is prachtig! & gefeliciteerd met de samenwoonplannen! Spannend ^^
Eline
23 juli 2014 at 10:03Super leuke foto’s! Leuk dat je gaat samenwonen ^^