Ik ben gek op lippenbalsems, helemaal als je lekker zacht zijn, mijn lippen goed verzorgen en … als ze heel erg lekker ruiken! Labello heeft twee hele fruitige smaken in haar assortiment, een kersen variant die echt heerlijk is, maar persoonlijk vind ik deze nog veel lekkerder, de watermeloen variant! Jummy voor warme dagen zoals deze!
Er is niets zo fijn als mooie en verzorgde lippen. Ze voelen zacht aan, hebben een mooie glans, een klein beetje kleur en ruiken en smaken ook nog een fantastisch! Door de warme zon die constant op onze huid staat kunnen je lippen uitdrogen en daarom is het wel zo fijn ze even te verzorgen. Met deze Labello Fruity Shine met watermeloen smaak komt dat echt helemaal goed.
Labello kennen we natuurlijk allemaal wel en volgens mij heeft iedereen wel een Labello variant thuis, in de tas of misschien wel gewoon in je broekzak. Droge lippen? Even smeren met Labello en klaar is kees. Natuurlijk kan deze werking niet uitblijven en daarom hydrateert deze Labello je lippen langdurig en helpt de vochtbalans in je lippen te herstellen. Je hebt dus geen last meer van droge velletjes, gesprongen lippen of droge lippen.
De Labello zit vol met voedende ingredienten zoals Ricinus Communis Seed Oil, wat in de Nederlandse mond ook wel wonderolie wordt genoemd. Het is voor uitwendig en inwendig gebruik heel goed, het helpt natuurlijk de huid meteen te herstellen. Ook zit er shea butter, Palm olie en fruitextracten in.
De verpakking is zoals we die tegenwoordig van Labello kennen, het is een wat speelsere vorm die ik goed bij het product vind passen. De kleur van de dop komt perfect overeen met de kleur van de stick zelf. De verpakking is simpel maar toch heel erg leuk!
De Labello heeft een mooie platte afsnede zodat je hem heel makkelijk aan kan brengen, even smeren en het zit er perfect op. Als je de dop van de verpakking af haalt komt de subtiele geur van Labello al naar boven. Het is zeker geen overheersende geur maar heel subtiel. Dat vind ik wel prettig, want van sommige lippenbalsems met geur kan ik echt misselijk worden.
De lippenbalsem is mooi roze maar op de lippen zie je dat niet zo fel terug zoals je hier ziet. Hij glijdt echt heerlijk op de lippen heen en laat een zacht en comfortabel laagje achter. En de smaak is natuurlijk fantastisch als je van watermeloen houdt.
Mijn lippen zonder enig product.
Met de Labello Fruity Shine Watermelon, ze glanzen prachtig, hebben een subtiel kleurtje, voelen lekker zacht aan en smaken subtiel naar watermeloen, score!
Ik vind deze Labello echt super, hij maakt mijn subtiele warme weer look helemaal af door de mooie kleur en glans! Zo zie je maar, je hebt haast geen make-up met dat warme weer!
De Labello Fruity Shine Watermelon is al een tijdje te koop voor € 2,49 bij alle drogisterijen. Hou je van zachte lippen met een subtiel kleurtje en watermeloen smaak? Dan kan ik niets anders dan deze Labello aanraden!
Dit product heb ik ontvangen ter review
❤
Vlog mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
34 reacties
Jasmijn
20 mei 2014 at 10:14Lijkt me een heel fijn product! Sowieso ben ik wel fan van labello <3
Maudeleine
20 mei 2014 at 10:36Ik hou van Labello (ookal raak ik ze altijd kwijt…), dit lijkt me een fijne variant!
mywickedweirdlife
20 mei 2014 at 10:37Hij lijkt me heel erg lekker maar ik ben dan ook echt een meloen freak haha
AA Beautyaddicts
20 mei 2014 at 10:40Hij ziet er heel fijn uit!
Dionne Knooren
20 mei 2014 at 10:47Hij ziet er fijn uit!
MySimplySpecial
20 mei 2014 at 11:03Wat een leuk en lief kleurtje! Klinkt goed!
Julie
20 mei 2014 at 11:15Wat klinkt dat als een fijn product! Het kleurtje is super subtiel, ideaal voor de zomer! :-)
bymirandaa
20 mei 2014 at 11:18Ik hou van labello!:) maar ik heb echt rillingen bij dingen die maar watermeloen smaken/ruiken…. Brrrrrr terwijl ik watermeloen best lekker vind:)
Dan toch maar de kersenvariant voor mij haha!
Manon
20 mei 2014 at 11:20Hmm lijkt me heerlijk!
Laura Like
20 mei 2014 at 11:23Ik heb deze ook, hij ruikt zo lekker!
Kelly
20 mei 2014 at 11:24Klinkt lekker!
Suzanne
20 mei 2014 at 11:38Mooi kleurtje! Ik heb zelf gewoon de blauwe van Labello, omdat ik niet zo van de smaakjes ben. Jij bent er zo te zien dol op, pas je op dat je hem niet opeet ;-)
Denise
20 mei 2014 at 11:38Lijkt me een heerlijke lipverzorging. Zelf gebruik ik altijd de naturel labello – zonder kleur of smaak – maar met de zomer in aantocht is een licht roze kleurtje altijd leuk!
Monique
20 mei 2014 at 11:40Dit klinkt zo heerlijk! <3
pamela
20 mei 2014 at 11:55klinkt heel erg goed!!!
Bianca
20 mei 2014 at 12:10Zomerser kan haast niet :-) Lijkt me een fijne balsem!
inspiredbylifee
20 mei 2014 at 12:10Labello is altijd goed en deze lijkt me ook heel erg fijn!
daantje loves to read
20 mei 2014 at 12:21Hahahaa ik heb deze stick ook en hij is geweldig lekker…. op die vieze watermeloen geur na dan. Ik word er gewoon weeïg van. Overigens heb ik dat met alles wat naar watermeloen ruikt. Getsie. Het idiote is dat ik watermeloen zelf heerlijk vind maar die lucht!!!!!! makes me want to run away!!!! ;-)
Amy
20 mei 2014 at 12:52Ik wil deze ook!
An-Sofie
20 mei 2014 at 13:09Ugh, watermeloen. Ik word een beetje misselijk van de geur ;-)
Miranda
20 mei 2014 at 13:34Oeh nu ben ik ook benieuwd.
Jana
20 mei 2014 at 13:38Lijkt me een fijn product al ben ik niet zo fan van de geur !
Linda / Oh My Beauty
20 mei 2014 at 15:20Dat ziet er goed uit! Ik vind de kleur van de verpakking ook zo leuk!
Kiss & Make-up
20 mei 2014 at 16:56Oh hij heeft best veel kleur, tof! Ik hou echt van getinte lippenbalsem.
Hester
20 mei 2014 at 17:05De kleur is mooi! Maar ik heb hier eens een oude variant van gehad (ook watermeloen, maar hij was wat meer roodroze) en die was ik echt helemaal zat na een tijdje..
Beau
20 mei 2014 at 18:30Ik gebruikte deze vroeger altijd heel veel! De geur is echt onweerstaanbaar lekker.
femketje
20 mei 2014 at 19:13hij lijkt me best fijn :D
iiiThinkPink
20 mei 2014 at 19:32Die kleur ziet er mooi uit op de lippen!
justjaxelle
20 mei 2014 at 21:10ooh wauw die kleur is echt leuk!
Tessa
20 mei 2014 at 21:13mmm die lijkt mij heel erg fijn!
Mariska
20 mei 2014 at 21:59Deze ga ik zeker nog kopen, lijkt me heel fijn! En meloen is echt mijn favoriete smaak :)
glamandglitters
21 mei 2014 at 00:22Ik ben gek op watermeloen. Ik ga deze echt veroveren uit het schap!
Elsbet | La Vie Pure
21 mei 2014 at 17:45Deze had ik ook eens, ik heb hem zelf helemaal opgemaakt!
Kaylani
24 mei 2014 at 12:10Ah, deze is echt ontzettend lekker!