De maand augustus ligt alweer lang en breed achter ons maar toch wilde ik jullie nog graag mijn favoriete producten van deze maand en mijn vakantie laten zien. De laatste zonnestralen pikken we mee in september en daarna krijgen we de herfst en winter weer, ben benieuwd welke producten en dan voorbij gaan komen in de video’s! Vergeet je natuurlijk niet te abonneren, vind ik leuk!
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
4 reacties
Vanessa
9 september 2016 at 15:07Leuk om je favorieten te zien! De palette van Lancôme ziet er mooi uit en ook de mascara van Yves Rocher klinkt veelbelovend.
femketje
9 september 2016 at 15:48fijne items, ben nu wel benieuwd wat die smalle mascara voor mij kan doen :D
chucky1012
10 september 2016 at 06:49Dat zijn mooie en fijne producten!
Laura J
14 september 2016 at 12:26Pas echt op met zonnebrandcremes die beloven je zogenaamd de hele dag te beschermen met 1x smeren. Je bent niet verbrand, maar dat betekent niet dat je geen (onzichtbare) schade hebt opgelopen. Er bestaan gewoon geen filters die met 1x smeren de hele dag beschermen tegen bijvoorbeeld UVA stralen. Die schade zie je niet de volgende dag, maar wel op langere termijn.