Kerst is alweer over iets meer dan een week en daar spelen de meeste winkels slim op in! Bijna alle winkels hebben wel een speciale kerst collectie of feest collectie staan. Zo ook de Etos, die heeft een heel leuk assortiment met feestelijke make-up en accessoires! Ik vond ze al een hele tijd leuk maar had ze steeds niet gekocht. En wat bleek nou? Er zat een heel deel in mijn Albert Heijn kerstpakket!
De Etos heeft een hele collectie, met lipglossen, haarknipjes, accessoires, make-up en ga zo maar door. In mijn kerstpakket zaten 3 dingen, een nagellak, lipgloss en een heel leuk spiegeltje die bezet is met steentjes, hoe leuk!
Het spiegeltje ziet er heel leuk uit, hij is van alluminium en heeft steentjes op het bovenste klepje zitten voor een feestelijk effect, nou hier kan ik vanavond wel de show mee stelen! Ook zitten er 2 spiegels in, heel erg handig dus! Ook zijn deze spiegels iets groter dan de normale zak spiegeltjes heb ik het idee. Hij lijkt me alleen niet erg stevig, dat is wel jammer.
Dan hebben we nog een mini nagellakje. Maar ik vind hem een ontzettend gaaf effect hebben. Let niet op mijn lak kunsten en ging iets mis vanochtend, ahum. De nagellak is meer een soort topcoat dan een gewoon lakje. Als gewoon kan die ook prima alleen hij dekt niet echt geweldig. Als je het mij vraagt is het een perfect lakje om over een andere kleur heen te dragen er iets extra’s aan toe te voegen. Het lakje heeft grote en kleine glitters, echt ontzettend leuk. Hij droogt trouwens ook ontzettend snel!
En dan hebben we nog de lipgloss, een prachtige doorzichtige gloss met shimmers erin. Ook dit product kun je prima als gewone lipgloss gebruiken of als een lipgloss om ergens overheen te doen. In de dop zit ook nog eens een lampje en in het flesje een spiegeltje zodat je heel erg makkelijk je lipgloss kan aanbrengen in het donker en als je geen spiegel tot je beschikking hebt. Ik vind de lipgloss trouwens echt ontzettend fijn, hij plakt niet, voelt heerlijk aan op de lippen en heeft een prettige geur!
Omdat de producten in het kerstpakket zaten heb ik helaas geen idee van de prijzen… Maar ik neem aan dat het erg budget vriendelijk is ;)
Gaan er nog bezoekers van mijn site vannacht naar Fusion of Dance :D?
12 reacties
charile
17 december 2011 at 11:23Mooie producten!
Alyssa
17 december 2011 at 11:50Ziet er mooi uit! Dat spiegeltje is erg cool.
Paola
17 december 2011 at 12:22Ziet er leuk uit allemaal! Denk dat ik die nagellak ook nog ga halen!
LottedeJ
17 december 2011 at 14:19Wat een mooie collectie van Etos! De lipgloss en het nagellakje vind ik erg leuk.
Nicole
17 december 2011 at 16:51het lakje vind ik echt heel mooi, had eigenlijk niet verwacht dat hij zo mooi zou zijn!
misschien moet ik toch maar even langs de etos..
Livia
17 december 2011 at 17:16Dat spiegeltje is heel leuk!
xx
Christel
17 december 2011 at 20:16De verpakking en de kleur in de verpakking ziet er erg leuk en shiny uit. Maar ik vind hem eigenlijk wanneer je hem draagt niet heel speciaal.
Daphne
18 december 2011 at 12:16De lipgloss kost trouwens 4,99 en de nagellak 1,99. Het spiegeltje weet ik niet!
Miranda
18 december 2011 at 13:19Wat heb jij toch prachtige nagels, de nagellak ziet er inderdaad leuk uit. Het spiegeltje ziet er ook erg leuk uit, jammer dat hij niet zo stevig is:(
Amy
18 december 2011 at 22:34M’n broer had het ook in z’n kerstpakket zitten… maar hij is niet zo van de nagellak en lipgloss dus die mocht ik lekker hebben!! haha
Nannick
19 december 2011 at 21:25Leuke producten, die nagellak is mooi :)
BAAAB.
20 december 2011 at 08:15leuk!