Magnetische nagellak was een tijdje geleden helemaal hip. Het was alleen jammer dat je niet kon bepalen welke kleur je nagellak had omdat het al voor je beslist was. Dat vond Essence erg jammer en daarom in het vernieuwde assortiment komt Essence met een magnetische topcoat waarmee je super leuke magnetische printjes op je nagels kan krijgen met een beetje een holografisch effect! Ik testte dit natuurlijk uit, was er erg benieuwd naar!
Essence noemt het zelf een top innovatie, een topcoat die je over elke kleur lak die je wilt overheen kan aanbrengen en dan met een magneetje verschillende vormpjes kan krijgen. De topcoat zit in een chique doosje zodat je hem meteen herkent. Hij zit trouwens wel in het tweede schap van Essence, dus zoek je niet het ongeluk in het kleine schap, daar ga je hem niet vinden.
Het aanbrengen is eigenlijk heel simpel. Kies voor je favoriete basis kleur lak en maak deze dekkend. Laat hem drogen en breng dan pér nagel de topcoat aan. Je mag best wel een dikke laag aanbrengen en dan hou je het magneetje met een bepaald patroontje er precies boven en trekken de magnetische deeltjes omhoog en komt er een printje tevoorschijn.
Maar dat gaat natuurlijk niet zonder zo een leuk magneetje. Ze zijn er in verschillende designs en deze is toevallig met een leuk raster patroontje. Ze zijn er ook in streepjes, bolletjes, waves en nog veel meer dacht ik!
Het magneetje is vrij lang zodat langere nagels ook makkelijk gedaan kunnen worden. Ook daardoor is het vasthouden een stuk makkelijker.
Het magneetje ziet er zo uit, vrij simpel. Ook heeft het aan het einde een handige afronding waar precies je vinger in past zodat je hem goed boven je nagel kan laten rusten zodat dat het magneetje – als het goed is – je nagellak beschadigd.
Zo het aanbrengen van de topcoat is heel gemakkelijk, hier ziet hem bijna niet. Op mijn wijsvinger is de topcoat aangebracht en op mijn middelvinger niet, het heeft een lichtelijke holografisch effect.
Tijd voor het magneetje, het effect ‘zie’ je terug op al mijn nagels. Ik ben niet echt onder de indruk. Het enige waar je het nog een beetje ziet is op mijn pink, maar voor de rest vind ik het effect gewoon echt heel erg slecht.
Bij mijn eerste twee vingers raakte het magneetje gewoon mijn natte lak omdat je het er zo dicht op moet houden voor effect dat het magneetje gewoon per ongeluk mijn nagels raakte. Balen, want daarom heb je ook meteen een deuk in je nagellak. De truc is om het voor ongeveer 15 seconden stil boven je lak te houden maar het effect vind ik toch zeker niet om naar huis te schrijven.
Jammer, het had echt een super leuk product kunnen zijn maar naar mijn idee is dit gewoon een flop. Het magneetje is gewoon niet sterk genoeg of de lak heeft te weinig magnetische deeltjes. Wil je het nou toch proberen dan zijn de producten in het tweede schap van Essence te koop. De magnetische topcoat kost € 1,99 en het bijbehorende magneetje € 1,89
Deze producten heb ik ontvangen ter review
❤
V0lg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
25 reacties
Anneloes
20 maart 2014 at 06:09Jammer dat ‘ie zo tegenvalt. Misschien zie je het effect duidelijker met een donkere basiskleur, maar op dit moment zou ik hem inderdaad in de winkel laten liggen.
Beauty Sparkles
20 maart 2014 at 06:36Hmm, ik vind dit wel echt een tegenvaller! Het had een heel tof product kunnen zijn.
Todayslife
20 maart 2014 at 07:06Sowieso niet echt mijn ding…
Beau
20 maart 2014 at 07:29Ik had hem een aantal jaar geleden gekocht, toen viel hij al heel erg tegen… best jammer!
Frauke
20 maart 2014 at 07:31Meh! Wat een tegenvaller. Zou ’t beter werken op donkere tinten lak denk je? Nu zie je echt niks terug. Nee, deze ga ik niet halen!
Paola
20 maart 2014 at 07:42Zonde.. Ik ben sowieso niet dol op de magneetjes van Essence. Zelf vind ik die van Pupa veel prettiger!
BeautyOpinie
20 maart 2014 at 07:51Wat een tegenvaller zeg. jammer het idee leek me wel grappig!
Jana
20 maart 2014 at 07:52Hmm..Jammer is dit :( x
MySimplySpecial
20 maart 2014 at 08:02Wat een tegenvaller!
Caro
20 maart 2014 at 08:26Ik heb dit al eens eerder geprobeerd van Essence en het was ook niet zo’n succes. Dat magneetje raakt heel snel je nagel inderdaad.
pamela
20 maart 2014 at 08:48jammer. dit product heeft mij nooit echt aangetrokken. ook de eerdere magneet lakjes waar essence mee kwam niet.
daantje loves to read
20 maart 2014 at 09:10Nope dit is niks voor mij. Slechte kwaliteit net zoals de nieuwe gelnagelak spulletjes.
Anouk
20 maart 2014 at 09:41Dit is niks voor mij, met een magneetje. Dit vraagt om moeilijkheden haha!
Alyssa
20 maart 2014 at 10:04Wat raar zeg, dat ze zoiets verkopen. Had heel leuk kunnen zijn! Gemiste kans van Essence, helaas.
Shoppingsarah
20 maart 2014 at 10:07Ze moeten gewoon een magneet maken die veel sterker is en je op hogere afstand kunt houden. Maar aan de andere kant is de magneet nagellak toch ook wel een beetje passee.
mywickedweirdlife
20 maart 2014 at 10:19ik zie het niet goed jammer inderdaad!
Astrid De Roeck
20 maart 2014 at 10:34Ik heb de lak thuis ook en ik heb hem met een sterkere magneet geprobeerd, daar werkt hij wel goed bij.
Yvonne
20 maart 2014 at 11:17Nail-art is sowieso al niets voor mij. Heb er geen geduld voor en vind het maar een gepriegel. ;-) Ik vind het al heel wat als ik mijn nagels netjes gelakt krijg met gewone lak. Ik heb momenteel overigens Striplac op. Ideaal zeg, zit al dagen perfect op mijn nagels en het eraf halen gaat zonder aceton. Maar goed, dat is natuurlijk weer wat anders. ;-)
Kiss & Make-up
20 maart 2014 at 14:23Boo, wat een fail :-( Het had inderdaad leuk kunnen zijn.
Desirée
20 maart 2014 at 15:24Er staat op de verpakking als tip dat het het best te zien is op donkere kleuren. Het was misschien leuk geweest als je een donkere én deze lichte had gekozen ;)
Maar idd erg jammer dat je er hier niks van terug ziet..
Beautyill
20 maart 2014 at 16:37Het magneetje is gewoon niet sterk genoeg.. met magneten van andere merken zag ik echt wel wat gebeuren op mijn nagels :P
inspiredbylifee
20 maart 2014 at 17:14Jammer dat die zo tegen. Liefs inspiiredbylife
justjaxelle
20 maart 2014 at 17:45hmm zie niet echt effect, jammer!
Ines
20 maart 2014 at 18:51Zie niet erg veel, jammer!
Diana
8 oktober 2019 at 16:20bedankt voor de moeite dit met ons te delen op alieexspres kun je veel magneetjes vinden die heel goed hun werk doen kijk hier maar eenhttps://nl.aliexpress.com/item/32850525936.html?spm=a2g0o.cart.0.0.356f3c00fjcNZN&mp=1 veel plezier