Het is helemaal hip tegenwoordig, de vloeibare blush die eruit ziet als een nagellak die je voor je wangen en lippen kan gebruiken. Zelf ben ik niet echt weg van het product maar stiekem was ik wel benieuwd of Catrice me kan overtuigen van hun nieuwe product, de Blush Tint. Een vloeibare blush en lipstain in één.
De blush tint is er maar in 1 kleur te krijgen, namelijk in Rose Flush, wat ik echt een hele leuke naam voor het product vind!
Het potje ziet er echt precies hetzelfde uit als een nagellak potje, als je ook niet beter weet zou je denken dat het een nagellak is. Maar het is toch eventjes een ander product. Dit schattige potje gebruik je voor je wangen om ze te voorzien van een subtiel kleurtje en je lippen. Het voordeel aan dit product is dat het zich echt met de huid hecht en daardoor lang blijft zitten!
Het applicatortje is eigenlijk hetzelfde als van een lipgloss. Dat vind ik eigenlijk wel heel erg fijn. De Benetint van Benefit heeft een kwastje en dat vind ik eigenlijk niet zo prettig werken. Dus dat is wel punten scoren door Catrice om het in een betere verpakking te stoppen.
Even een snelle swatch op de hand. Wat me meteen opvalt dat de substatie best wel dik en gelly achtig is. Alle vergelijkbare producten die ik gehad heb zijn echt vloeibaar maar deze is meer gelachtig. Handig, want de rest liep snel uit omdat het zo dun als water was. Maar deze blijft dus prima op zijn plek zitten als je hem aanbrengt op de huid. Verdelen is net zo makkelijk als met de vloeibare versie.
Hier draag ik alleen een beetje foundation.
De blush tint plaatselijk aangebracht zonder het nog uit te werken.
Uitgewerkt op mijn wang. Helaas zie je er echt helemaal niks van terug, behalve op mijn vingers, die zijn helemaal rood. Ik had het ook nog geprobeerd met een kwast maar helaas, het mocht niet baten. Echt een bummer, het had zo leuk kunnen zijn!
Dan misschien op de lippen. Hierboven mijn lippen zonder iets er op.
Met de blush tint! Hier zie je wel duidelijk verschil en ik vind het een mooi effect hebben. Mijn lippen hebben iets meer kleur en het ziet er ontzettend natuurlijk uit. En hier blijft die ook echt goed zitten, aan het einde van de dag had ik nog de kleur er perfect opzitten!
Ik heb dus gemengde gevoelens over deze Blush Tint van Catrice. Als blush vind ik het echt helemaal niets. Het enige effect wat ik zie zijn knal rode vingers en zie niks terug op mijn wangen, erg jammer! Maar voor mijn lippen vind ik het wel weer heel erg fijn, het geeft een lieve en subtiele kleur en blijft echt de hele dag goed zitten! De verpakking en substantie van het product vind ik fijn en een hele verbetering ten opzichte van vergelijkbare producten!
De Catrice Blush Tint is te koop bij de Kruidvat en Trekpleister voor € 3,99. Wat vind jij van de Blush Tint?
48 reacties
Ik vind zulke producten wat onhandig en kies liever voor een poeder blush variant
Nee, dit lijkt mij ook niks..
Ik vind het er echt heel erg vreemd uitzien in zo’n nagellak potje. Wel jammer dat je het amper terugziet.
Toch had ik verwacht dat het minder mooi zou zijn.
Betaal baar en alleen voor de lippen dus! ;-)
Toen ik het product zag wist ik niet zo goed wat ik ervan moest vinden. Ik gebruik liever een ‘echte blush’. Voor mijn lippen is bijv. vaseline al voldoende, omdat ik al een kleurtje op mijn lippen heb. Bij jou op de lippen staat het echt mooi, er komt een mooi kleurtje van af.
Jammer dat je er zo weinig van ziet!
Geniet van een prachtige dag…..
Xoxo
Wat gek dat je het amper ziet op je wangen…Ik dacht dat ‘ie juist heel rood zou uitvallen. Sowieso is dit product niets voor mij. Ik houd het liever bij een blusher (poeder).
Fijne review, maar jammer dat dit product tegenvalt.
Fijne review maar erg jammer!
Jammer dat hij niet zo fijn is eigenlijk, dacht dat hij je wangen echt knalrood zou maken, maar hij verdwijnt er eigenlijk gewoon in. Op je lippen is hij wel mooi
Jammer dat hij zo tegenvalt op je wangen, maar op je lippen vind ik hem mooi! :-)
Raar dattie dan wel afgeeft op je vingers!
Jammer dat ‘ie zo weinig kleur afgeeft op je wangen, ik denk dat dat komt doordat ‘ie wel met de huid versmelt maar dan met de verkeerde huid (die van je vingers). Lekker over nagedacht weer hè Catrice, haha. Op je lippen is hij op zich wel mooi maar ik vind ‘m wel ietwat vlekkerig en niet heel gekleurd ofzo…
Ik heb ook niks met van die stains. Op mijn lippen zijn ze vaak heel vlekkerig. Denk niet dat ik deze ga kopen dus, maar thanks voor de review!
Nee dit is geen product voor mij. Ik ben hier gewoon niet handig mee.
Zonde! Ik ga het niet kopen!
Fijne review, jammer dat hij tegenvalt! Op je wangen valt hij inderdaad bijna helemaal weg en op je lippen had ik ook meer kleur verwacht! Dit kwastje is inderdaad beter dan die van Benetint, maar bij die heb je wel veel meer kleur… Lastig, lastig! ;)
Ik ben ook niet overtuigd.. jammer! x
Duidelijke review! Ik heb het product zien liggen in de winkel maar helaas is het niks voor mij, een beetje onhandig spul!
Dit lijkt me niet echt fijn.. volgens mij kan ik er denk ik niet mee overweg!
Ik blijf bij de poeder blush.. klinkt niet fijn.
Grappig dat ze het hebben uitgevonden, maar ik vind het persoonlijk echt niks.
X Saffira
Jammer dat hij tegenvalt. Zelf ben ik meer van de poederblushes.
Jammer dat het een tegenvaller is, had mooi kunnen zijn :)
Zoiets zat ook een keer in de Glossybox en ik vind het echt helemaal niks.
ik laat die lekker in de winkel staan!
Jammer dat het als blush niet werkt!
Hmm ik ben niet helemaal overtuigd. Heb het zelf een keertje geprobeerd met een product uit de Glossybox en ik heb liever twee producten dan alles in één. Al is het voor het gevoel ;)
hmm ik zie een heel subtiele kleur op je wangen!
Ben ik met je eens Axelle. Vind t zel wel natuurlijk overkomen.
Nee, deze zou ik niet mee nemen naar huis! Heb van mezelf al donkere lippen, dus denk dat je het bij mij helemaal niet terug zou zien
mmm ik ben ook niet echt enthousiast !
Wat balen dat je geen resultaat ziet op je wangen..
Lijkt me niks, deze laat ik liggen.
Hmmm zonde dat je er niets van terug ziet op je wangen, en voor op mijn lippen zou ik hem ook niet kopen..
♥
Heel jammer!
Jammer dat het toch niet helemaal het van het is. En op je wangen amper kleur afgeeft en op je lippen wel…
Leuk als lipproduct, maar zou het niet speciaal daarvoor kopen helaas.
Nah wat jammer zeg. Voor de lippen zal ik dit product denk ik niet snel gebruiken, dus ik skip hem.
ik vind hem niet geweldig.
Hmm jammer dat je het niet zo goed ziet :(
Ik ben nooit echt fan van dit soort make-upjes.
Jammer, het kon een goede Benefit dupe zijn.
als ik hem zou aanschaffen dan zou ik hem ook alleen voor de lippen gebruiken
Hmm, ik was hier al erg nieuwschierig naar ;-) Maar helaas..
Ik hem hem ook maar vind hem juist heel fijn. Ik doe er wat meer op en verspreid en blend het met een platte poederkwast van ELF. Dan is het gelijk wat heftiger :)
Ooh wat jammer!x
Denk dat ik liever poeder gebruik!