De lente komt er weer aan en dan mogen de vrolijke en felgekleurde lipsticks weer de kast uit! Als ik nu naar buiten kijk heb ik nog niet helemaal het lente gevoel, maar als ik naar deze lipstick kijk wel. Een tijdje geleden kreeg ik deze prachtige lipstick van Bobbi Brown in mijn goodiebag en deze knalroze kleur lipstick verdient gewoon een review.
Het merk Bobbi Brown kennen we volgens mij allemaal wel, maar toch is het hier in Nederland niet zo geliefd als met merk MAC. We hebben zelfs een Bobbi Brown counter hier in Zwolle en in alle eerlijkheid moet ik zeggen dat ik er vaak langsheen loop. Waarom weet ik eigenlijk niet, want het merk heeft echt fantastische producten met mooie kleuren en een goede kwaliteit.
Vandaag ga ik jullie de Luxe Lip Color laten zien, het eerste wat ik me dan eigenlijk afvraag is wat hier zo luxe aan is. Want het doosje ziet er niet anders uit dan anders, ik krijg er niet meteen een luxe gevoel bij. Volgens de site is het een ‘luxe’ product door de gouden huls en de knallende kleur met een ontzettend goede dekking. Nou, ik ben benieuwd! Ik ontving trouwens de kleur Rasberry Pink en in totaal zijn er 30 verschillende kleuren Luxe Lip Color.
Op de achterkant van het doosje vinden we nog de ingrediënten van de lipstick. Ik ben geen echte kenner van ingrediënten, maar op het eerste gezicht ziet dit er prima uit.
Als we de lipstick uit de verpakking halen zien we inderdaad een gouden huls. In alle eerlijkheid weet ik niet of ik dit nou mooi of een tikkeltje ordinair moet vinden, het ziet er in ieder geval wel luxe uit. De huls is gemaakt van stevig plastic en sluit goed. Je hoeft je geen zorgen te maken dat de dop er af vliegt in je tas.
Op de huls vinden we voor de rest weinig informatie over het product. Op de onderkant vinden we de naam en subtiel het logo van Bobbi Brown. Toch denk ik dat ik de normale lipsticks van Bobbi Brown er in de zwarte huls mooier uit vind zien. Maar aan de andere kant, hij valt wel op, snel kwijtraken doe je hem dus niet.
Als we de dop van de lipstick afhalen komt daar een prachtige lipsticks tevoorschijn in een knallende roze kleur. Een kleur die heel geliefd is in de lente en zomer, zie dit soort kleuren ontzettend vaak voorbij komen. Volgens mij is het ook een vrij tijdloze kleur die nog jaren mee kan. Ik vind hem in ieder geval fantastisch.
De formule van de lipstick belooft zo zacht als boter te zijn en over de lippen heen te glijden. Ook hydrateert hij de lippen intens, waardoor ze comfortabel en beschermt aanvoelen, zelfs nadat de je de lippenstift verwijderd hebt. Ik kan niet wachten om hem te testen!
Wauw, de lipstick is inderdaad heel zacht en glijdt echt over de huid heen en laat meteen een ontzettend mooie kleur achter met veel pigmentatie. Ik ben onder de indruk!
Wonderen zijn de wereld nog niet uit, omdat deze lipstick zo een fijne vorm en zachte structuur heeft tijdens het opbrengen kan ik zelfs redelijk netjes mijn lipstick aanbrengen. Ik ben echt onder de indruk en de kleur is echt geweldig vinden jullie niet?
Het is dan nog wel geen lente of zomer, maar door deze vrolijke en knallende kleur krijg ik er echt zin in. Het is nog even een kwestie van durven, maar ik wil deze lipstick heel erg graag veel gaan dragen!
Ik vind de Bobbi Brown Luxe Lip Color in de kleur Rasberry Pink werkelijk waar fantastisch, wat een kleur! Hij voelt ook ontzettend zacht op de lippen aan, zoals een lippenbalsem. Dat is helaas wel meteen een minpuntje, daardoor blijft hij niet heel lang zitten en moet je hem echt even bijwerken. Ook moet je flink in de buidel tasten voor deze lipstick, want hij is maar liefst € 35,00. Bobbi Brown is onder andere bij counters in de Douglas en Bijenkorf te koop en natuurlijk in hun eigen webshop.
Dit artikel bevat producten die ik heb ontvangen
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
24 reacties
Marjolein
28 januari 2016 at 06:05Mooie lipstick, die kleur staat je zeker heel goed! Ik denk dat ik zwart ook mooier vind dan goud qua verpakking. Maar het heeft ook wel weer wat :).
chucky1012
28 januari 2016 at 06:33De kleur staat je mooi en wat een prachtige glans!
Marie Beauty
28 januari 2016 at 06:57Wauw, wat een mooie lipstick! Hij staat je ook ontzettend goed. Ik heb al mijn winter kleding al uit de kast gegooid. Ik ben het zat.
Denise
28 januari 2016 at 08:02Wauw Aranka! Wat een super mooie lipstick!
mariëlle
28 januari 2016 at 08:04Het is echt een mooi merk, hele toffe kleur!
Ellen
28 januari 2016 at 08:39Dit is niet een kleur die ik snel zou dragen voor overdag, maar voor een avondje weg is deze echt leuk!
Bianca
28 januari 2016 at 09:04Deze kleur is echt super mooi, ga ik onthouden :-)
Lotte
28 januari 2016 at 09:16Wat een mooi kleurtje! Staat je ook heel goed en je hebt de lipstick inderdaad heel netjes aangebracht, haha.
beautifulday4makeup
28 januari 2016 at 09:28Bij Bobbi Brown verwacht ik meestal geen fellere kleuren, maar deze vind ik toch wat feller: heel erg mooi
Lindsey Beljaars
28 januari 2016 at 09:52Sowieso vind ik de lipproducten van Bobbi Brown echt heel erg fijn! Dit is een prachtig kleurtje voor de lente en de zomer!
makeuptutorial.nl
28 januari 2016 at 10:00Wat een mooie kleur zeg, hij staat je prachtig!
Wies | Nature of Happiness
28 januari 2016 at 10:23Ik ben niet van de roze lipsticks, maar hij staat je wel erg goed! De huls is echt prachtig, ik zou ook graag een keer een Bobbi Brown lipstick willen proberen. Helaas zijn ze €35, best prijzig.
Nicole
28 januari 2016 at 11:00Oh wauw ik vind deze kleur echt werkelijk fantastisch. Wat een plaatje zeg! Hij ziet er ook zo ontzettend fijn uit!
Varenka W
28 januari 2016 at 11:34OH zeker mooi
Lekkere structuur ook
X
Lipstick Addict
28 januari 2016 at 12:57Wauw zo mooi!
Quinty
28 januari 2016 at 13:45Wat een prachtige lipstick, en hij staat je ook heel mooi! Helaas vind ik hem iets te duur om zelf te kopen…
femketje
28 januari 2016 at 15:13geweldig mooie tint :D
Danielle
28 januari 2016 at 19:58Wow, echt een geweldige kleur!
Manon
28 januari 2016 at 20:14Wow wat een mooie felle kleur
Beautyjuf
28 januari 2016 at 20:38Deze felle tint staat je prachtig, meid! Dat wordt showen in de lente / zomer :-)
priscilla
29 januari 2016 at 17:15Wat een geweldige kleur!
Mariska
29 januari 2016 at 21:01Jammer dat hij niet heel lang blijft zitten want ik vind hem wel echt heel mooi van kleur!
Andréa
30 januari 2016 at 22:35Wauw, de kleur staat je fantastisch!
x
Vera
31 januari 2016 at 19:42Zelf heb ik ook een Luxe Lip color laatst gekocht alleen heb ik er wel een klein beetje spijt van. De kleur is namelijk echt perfect maar ik vind dat de lipstick gaat bloeden en al snel uitloopt.