Over een week beginnen de meeste scholen in deze regio alweer. Helaas de vakantie zit er dus echt al weer op. Om goed voor de dag te komen je eerste schooldag nam ik een budget back to school look op! Ik moet nog even oefenen met het filmen van looks, dus feedback is welkom! Vergeet je natuurlijk niet te abonneren op mijn YouTube kanaal!
Producten die ik heb gebruikt:
Essence All About Matt Oil Control Make-Up Base – review
Miss Sporty Morning Baby BB Cream Matte* – review
MUA Blusher Shade 4* – review
Catrice Prime and Fine Mattifying Powder Waterproof* – review
W7 In The Nude* – review
NYC Big Bold & Precise Liquid Eyeliner*
NYC Smokin’ Hot Show Time Volume Mascara*
Catrice Beautifying Lip Smoother* – review
*= Gekregen van een bedrijf of merk
❤
Volg mij: Twitter – Instagram – Facebook – Youtube – Bloglovin’
12 reacties
Anneloes
15 augustus 2014 at 15:13Superleuk filmpje! Ik heb toevallig ook vandaag een (budgetproof) back to school look online staan. Je filmpje ziet er in ieder geval erg goed uit qua camerawerk ^-^.
Jessica
15 augustus 2014 at 15:23Mooie look! En een keer wat dikkere wing vind ik goed bij je staan!
Elise
15 augustus 2014 at 15:53Mooie, subtiele look. De eerste jaren droeg ik ook heel basic make-up maar daarna kwamen de lipsticks en ooglooks tevoorschijn!
Tess
15 augustus 2014 at 16:17Leuk gedaan :). Helaas lijkt t op film zo alsof je bb cream ontzettend vlekt. Of hij is niet egaal aan gebracht. Niet zo mooi
Dionne Knooren
15 augustus 2014 at 17:35Je hebt een mooie look gemaakt!
Anouk
15 augustus 2014 at 18:01Wat een mooie wing heb je gemaakt, staat je goed!
MySimplySpecial
15 augustus 2014 at 18:12Mooie subtiele look!
chucky1012
15 augustus 2014 at 19:45Dat is een mooie natuurlijke look ;-)
Wat maakt de mascara je wimpers lekker lang en het seperate zo goed.
inspiredbylifee
15 augustus 2014 at 19:53Wat een mooie look!
Elsbet | La Vie Pure
15 augustus 2014 at 22:44Dit is zo mooi! wauw!
Fien
17 augustus 2014 at 17:37Ik vind dat de bb crème wat te donker lijkt voor jou? Of hij is misschien niet egaal aangebracht? Ik vind het ook wat raar dat je niet eerst poeder opdoet en dan pas blush? Voor de rest een leuke look!
Aranka
18 augustus 2014 at 07:36In het echt vlekt hij niet! De instellingen van de camera zijn wat anders dan normaal omdat het normaal lekker licht is en nu heel donker in mijn kamer was… Hij past het contrast aan en daarom lijkt het vlekkerig :)